Taxi pro seniory v Brně

Asi jste doposud neměli tu čest se seznámit s projektem taxi pro seniory. Rádi bychom vám tento zajímavý projekt s výstižným názvem „Taxi pro seniory v Brně“ podrobně osvětlili. V podstatě jde o přepravní službu, která je ve světě běžnou záležitostí. U nás se postupně tomuto projektu začíná dařit. Služba taxi pro seniory se jako houby po dešti objevuje v mnoha dalších českých městech, jako je Karviná, Rychvald, Bohumín, Plzeň či Český Krumlov. Pomalu a jistě si na tuto službu naši senioři navykají. Specializované taxíky zaznamenaly nárůst v počtu přepravovaných osob. Provozovatelé těchto taxislužeb si v současné době nemohou stěžovat na nezájem této skupiny zákazníků.

Taxi pro seniory v Brně je zvláštní typ dopravy, který se specializuje pouze na seniory. Vůbec nezáleží na tom, zda taxík využije jeden důchodce nebo se jejich sejde na určitou hodinu a den více seniorů.

Jak taxi pro seniory v Brně funguje?


Taxislužba pro seniory je v provozu non-stop. Službu si musí senior objednat telefonicky předem. Poté v daný den a čas jej vyzvedne řidič na dané adrese. Ten jej přepraví na místo určení, kde si senior vyřídí, co potřebuje. Následně jej řidič taxíku zaveze zpátky do místa bydliště.

Taxi se pohybuje v lokalitě města Brna, přepravuje své zákazníky například do nemocnic či na polikliniky. Samozřejmostí jsou i jízdy k lékaři, na hřbitov či poštu.

Službu si můžete objednat online přes webové stránky City Taxi Brno, pomocí SMS, telefonicky na čísle 14 004 nebo nově také přes mobilní aplikaci

Taxi pro seniory v Brně Adresa : http://www.citytaxibrno.cz/
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: senior taxi
Uloženo: 28.12.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 5
Hodnocení webu: 5

Další weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblíbený Peugeot 206 a legendární luxusní automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde