Chevrolet Camaro 6.2 SS – zážitková jízd

Chtěli byste zažít nevšední zážitek nebo obdarovat své blízké při příležitosti jejich narozenin nebo svátku? Jsme tu zde pro vás a tyto sny a přání vám pomůžeme uskutečnit. Nabízíme zážitkovou jízdu ve vozidle Chevrolet Camaro, které na českých silnicích nepotkáte každý den.

Chevrolet Camaro vás zaujme drsně vyhlížející, agresivní a zamračenou maskou s pohledem orla, která budí respekt. Pod kapotou je ukryt motor o objemu 6162 cm3 a stádem 426 koní. Po sešlápnutí pedálu vás jeho síla zatlačí do sedačky. Chevrolet Camaro má jedinečný design a zvuk motoru a ihned nikoho nenechá na pochybách, kdo je na silnici pánem.

Manuální převodovka je vybavena patentovaným systémem HURST. Základem tohoto sytému je zkrácení chodu řadicí páky a tím zjednodušení a zrychlení řazení jednotlivých převodových stupňů.

Interiér vozu je koncipovaný jako 2+2. Sedadla jsou čalouněna kvalitní kůží, přístrojovou desku tvoří dvojice analogových ukazatelů otáček a rychlosti, mezi kterými je umístěn informační displej. Nechte se svézt ve vozidle Chevrolet Camaro, které vám připraví skvělý adrenalinový zážitek z jízdy.

Máte chuť prožít pravou adrenalinovou jízdu, objednávejte zde!

Chevrolet Camaro 6.2 SS – zážitková jízd Adresa : http://www.chevrolet-camaro.cz
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: chevrolet camaro, camaro, zážitek, zážitková jízda, adrenalin
Uloženo: 14.03.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Další weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblíbený Peugeot 206 a legendární luxusní automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde