Pronto Camper, prodej autokaravanů a oby

Již více než 15 let se zabýváme prodejem karavanů, obytných vozů. Prodáváme obytné automobily předních světových značek. Mezi námi nabízené značky obytných vozů patří např. Rapido, McLouis, Caravans International, Roller Team, Laika. Naše nabídka karavanů je velmi široká a určitě si vyberete ten nejvhodnější i Vy. Prodáváme obytné vozy, které Vám nabídnou tu nejlepší užitnost, moderní design, výborný poprodejní servis.
Zajistíme pro Vás také servis karavanů za přijatelné ceny. Pro Váš obytný vůz zajistíme opravy nástaveb, čalounické, stolařské i lakýrnické práce. Můžeme provádět laserovou geometrii na obytném voze jakékoliv velikosti. Abychom ochránili Váš karavanu proti korozi, provádíme nástřik spodku vozů. Provádíme také montáž tažného zařízení, satelitních přijímačů, autorádií, LCD televizorů i navigaci.
Specializujeme se také na bazar karavanů. Zajistíme prodej Vašeho obytného automobilu. Ojeté obytné vozy můžete prodat prostřednictvím našeho vlastního bazaru s ojetými karavany.
Kvalitní, pěkné a funkční obytné vozy a karavany, to je Prontocamper.cz, navštivte nás a vyberte si svůj vlastní karavan.

Pronto Camper, prodej autokaravanů a oby Adresa : http://www.prontcamper.cz
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: Pronto Camper, prodej autokaravanů
Uloženo: 24.10.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Další weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblíbený Peugeot 206 a legendární luxusní automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde