Jaké prostředky si žádá váš vůz?

Naleznete v zimě ve voze vše, co zrovna chcete? Rozhodně by vám neměla chybět nemrznoucí kapalina do ostřikovačů. Při jejich výběru byste však měli být ostražití, protože svému vozu nemůžete dát jen ledajakou směs do ostřikovačů. My vám nabízíme nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů, která krásně voní a je až do -70°C. Obraťte se proto na společnost Miloš Poživil - IMPEX TRADING. U nás seženete přípravky značky NERTA!
Proč si vybrat právě autokosmetiku NERTA? Co můžete očekávat od nemrznoucích kapalin do ostřikovačů? Využijete je po celý rok a skládají se pouze z kvalitních složek. Díky tomu se nemusíte bát o poškrábaní laku ani plastových dílů karoserie.
Umyjte si ruce po práci
Museli jste doplnit nemrznoucí kapalinu do ostřikovačů? Také se vám stává, že se u toho vždy ušpiníte? Prohlédněte si proto nabídku naší společnosti pozorně. Zajistili jsme pro vás špičkové mycí pasty na ruce Dreumex. Jaké výhody mají mycí pasty na ruce? Potěší vás vysokou účinností a navíc jsou šetrné k vaší pokožce i životnímu prostředí. Dopřejte si ji na ruce i vy!
Jaké prostředky si žádá váš vůz? Adresa : http://www.impex.cz/nemrznouci-smesi
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů, Mycí pasta na ruce
Uloženo: 30.01.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Další­ weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblí­bený Peugeot 206 a legendární­ luxusní­ automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde