T&L s.r.o. - Dovoz, prodej a výkup a

Firma T&L s.r.o. se specializuje zejména na prodej zánovních i ojetých automobilů původem z EU . Vozy pocházejí především z evropských aukcí vozidel. Původ vozů je vždy doložitelný, vozy podléhají pravidelné servisní údržbě ve značkových servisech a samozřejmostí je servisní knížka a prokazatelná servisní historie. Naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka a jeho dobrý pocit při jednání s námi. Nemáme pevnou pracovní dobu a jsme po dohodě k dispozici kdykoliv. Jsme plátci DPH a všichni plátci mají možnost odpočtu DPH u námi zakoupených vozů. Ceny automobilů jsou vždy včetně PŘIHLÁŠENÍ /vč STK/, prodávané dovezené vozy jsou na čistopise, v technickém průkazu budete VY jako 1. majitel v ČR.

Poskytujeme ZÁRUKY NA SKRYTÉ VADY, POČET UJETÝCH KILOMETRŮ A PŮVOD. Vozidla u nás jsou vždy prověřená a to nejen z hlediska původu, ale také z hlediska finančních závazků . Na místě Vám pojistíme váš vůz jak povinným tak i havarijním pojištěním , dostanete převozní značku a můžete spokojeně odjet.

Při prodeji zánovních automobilů hodnotíme, že kupující získává ten nejlepší poměr časové hodnoty / kvality vozu vůči jeho prodejní ceně. Kupující již finančně "neodnese" ten přímý pokles pořizovací ceny jako při koupi nového vozu.

Pokud si nevyberete z naší nabídky vozů, další možností je individuální dovoz přímo dle požadavků zákazníka. Vyplňte prosím náš internetový formulář, uděláme maximum pro to, abychom Vám dovezli vozidlo přesně dle Vašich požadavků.
T&L s.r.o. - Dovoz, prodej a výkup a Adresa : http://www.tal.cz
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: autobazar, prodej automobilů, výkup automobilů, zprostředkování prodeje aut, oje
Uloženo: 04.11.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 3

Další­ weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblí­bený Peugeot 206 a legendární­ luxusní­ automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde