Zprávodajství z celého webu v jednom?

Informačník.cz - O co tu jde?


Odpověď je jednodchá - zajistit všem lidem co nejjednoduší prohlížení novinek na internetu. Určitě i Vás štve, když si chcete přečíst novinky - co se kde děje - a musíte při tom procházet 30 serverů - zabírá Vám to spousty času a nakonec se třeba vůbec nedozvíte, co potřebujete. Na serveru Informačník.cz to vůbec není. Scháníme základy dat a ty poté publikujeme, nikoli "maglajs" celých článků, ale to nejvýstižnější s následujícím odkazem na celý článek.

Jak zajistit nejaktuálnější informace?


Každých pět minut prověřujeme zdrojové servery a připisujeme novinky. Každý den máme neuvěřitelných 1200 novinek. Ty získáváme ze 168mi serverů, od těch nejznámějších (jako idnes.cz, aktuálně.cz) až po nejvybranější (Formule.cz, Ona.cz). I vy se můžete zapojit a podat nám návrch na další zdroje dat.

Jaké nabízíme odvětví zpáv?


Auta, Bulvár, Ekonomika, Hudba a videa, Internet, Kompletní zpravodajství, Kultura, Legislativa, Pro ženy, Počítače, Příroda, Pro děti, Regiony, Sport, Technika, Teenage, Vzdělání, Z domova, Zahraničí, Zdraví.

Existuje můj výběr?


Ano! Po přihlášení můžete vybírat data jen ze kterých serverů chcete. Navíc registrace je bezplatná a umožní vám i dynamičtěji zasahovat na tomto serveru do informací. Navíc jakoukoli zprávu můžete poslat komukoli na e-mail, komentovat zprávy a pod.

SouhrnS tímto webem budete mít vždy informační náskok, nabízí Vám mnoho odvětví a s příjemnou grafikou Vás ani nebudou bolet oči...
Zprávodajství z celého webu v jednom? Adresa : http://www.informacnik.cz
Kategorie: Informace, zpravodajství­
Klíčová slova: sport zpravodajství novinky ona teenage věda technika mobil auto legislativa
Uloženo: 31.10.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 3.3

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde