Teakový nábytek - nová nabídka

E-shop 123-nabytek.cz začal nově nabízet nábytek z exotického dřeva, teakového dřeva, recyklovaného teakového dřeva a dřeva shisham. Nábytek z tohoto dřeva se vyznačuje vysokou odolností a trvanlivosti. Pro svoji vysokou kvalitu proto oslovi mnoho spotřebitelů s vysokými nároky.

Teak roste především v jižní a v jihovýchodní Asii a dosahuje výšky až 40 metrů.


Masivní teakové dřevo

Teakový nábytek dovážíme z zejména z Indonésie, kde jsou vynikající klimatické podmínky pro růst teakových stromů. Pro výrobu teakového nábytku používáme zejména stromy s obvodem kmene od 350cm až do 800cm. Dřevo je velmi tvrdé a velmi odolné proti povětrnostním vlivům. Také dobře odolává plísním a dřevokazným škůdcům.

Recyklované teakové dřevo

Velice zajímavým procesem je zpracování starého teakového dřevo pro výrobu nábytku. Zejména se používá dřevo z domů přes 15o let starých z ostrova Jáva. Staré teakové dřevo je velmi odolné bez jakýchkoliv povrchových vad. Dřevo je dokonale vysušeno přírodou. A právě příroda dala starému teakovému dřevu nádhernou kresbu. Nábytek z recyklovaného teakového dřeva je velmi odolný a stane se ozdobou každého interiéru.

Shisham masivní dřevo

Masivní dřevo shisham neboli asijský palisandr vyniká výraznou kresbou a je velice tvrdé a trvanlivé. Předností shisham masivního dřeva je také odolnost a jeho stáří, jelikož před těžbou roste nejméně 100 let. Vlastnosti dřeva jsou podobné teaku.

Nábytek z tohoto kvalitního dřeva si mužete zakoupit na našem e-shopu www.123-nabytek.cz .
Teakový nábytek - nová nabídka Adresa : http://www.123-nabytek.cz/teakovy-nabytek-pouziti-prodej-splatky-c8515/
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: teakový nábytek, nábytek, teak, luxusní nábytek
Uloženo: 27.01.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde