01auto.cz Autodíly, Inzerce, Tuning

Prodej náhradních dílů na všechny značky a typy vozidel. Chiptuning, lustrace vozidel, Inzerce zdarma, Web kamery, Wallpapers s tématikou "tuning". Aktuality-F1,WRC,Autonews. Máte možnost zdarma prolustrovat jakékoli auto pomocí denně aktualizované databáze kradených vozidel, poskytované ministerstvem vnitra.
Aktuality ze světa WRC, F1 a ostatních novinek. Denně přidávané nové články, zajímavosti, obrázky. Najdete zde velkou databázi obrázků zaměřenou hlavně na kategorii Auto-Moto-Tuning. zjistí rychlost Vašeho připojení k internetu a porovná ji v grafu s různými typy připojení (modem, ADSL, atd.). Celý test trvá necelou minutu. Je možné objednat chip-tuning jakéhokoliv motoru, všech rozšířených značek a typů. V této kategorii můžete podávat zdarma inzeráty.
Špionážní foto nového SuperB
Tento model Škodovky je na trhu od roku 2000. V květnu 2006 byl v chladné klimatické zkoušce v severní skandinávské zemi viděn nový model SuperB. Snímky byly pořízeny zatímco se model vykládal z nákladního vozu.01auto.cz Autodíly, Inzerce, Tuning Adresa : http://www.01auto.cz/
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: auto, autodily, inzerce, nahradni dily, servis, oprava, tuning, chiptuning, auto
Uloženo: 27.05.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.1
Hodnocení webu: 1.9

Další­ weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblí­bený Peugeot 206 a legendární­ luxusní­ automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde