Autoportál s největším katalogem aut

www.jezdite.cz

Každý z nás již někdy potřeboval zjistit detailní informace o určitém automobilu, případně jej s nějakým dalším porovnat. Stejně tak jsme již všichni někdy hledali prodejce, servis nebo autoškolu, a prodírali se kvůli tomu záplavou rozličných webů. Pokud nás ještě k tomu zajímá dění na současné automobilové scéně, nezbývá nám, než prohlížet desítky různých webových stránek, a orientovat se a hledat v jejich obsahu. Až doposud jsme neměli na výběr, nyní je tu však Jezdite.cz, kde je všechno, co potřebujeme přehledně a na jednom místě.

Jezdite.cz jako katalog automobilů


Hlavní funkcí serveru je soustředit veškeré nabízené vozy a jejich rozličné varianty v jedné ucelené databázi, ve které je možné vyhledávat na základě zadaných kritérií. K dnešnímu dni obsahuje na 5000 variant v současnosti prodávaných automobilů, které je mezi sebou navíc možné jednoduše porovnávat.

Virtuální garáž


Abychom vám usnadnili hledání, můžete si vozy, které vás zajímají, uložit do garáže, kde se k nim později snadno vrátíte. Pokud se na serveru bezplatně zaregistrujete, budete moci do garáže vstoupit i z jiných počítačů, nebo dokonce z chytrých telefonů. Vedle úschovy a porovnání specifikací jednotlivých vozů disponuje garáž také zcela novou funkcí grafického srovnání, která uložené modely porovnává z hlediska exteriéru a interiéru.

Dozvídejte se o všem jako první


Každý den se na serveru objevují nové články z prostředí automobilů, ve kterých se dozvíte o zajímavých novinkách z tuzemské i světové scény. Nechybí zde připravované modely, futuristické koncepty, nebo nové technologie a souhrny toho nejdůležitějšího, co se v daném týdnu stalo. Články se objevují také na facebookovém profilu Jezdite.cz, díky čemuž budete vždycky držet krok s těmi nejčerstvějšími událostmi.

Automobilky pod drobnohledem


Kromě vyhledávání automobilů a denního zpravodajství umožňuje Jezdite.cz zvolit konkrétní automobilku, pro kterou se následně zobrazí celá škála dalších informací. Obvyklý výčet modelů doplňuje historie automobilky vedená rok po roce od jejího založení až do současnosti a články týkající se právě dané automobilky. Výčet možností završuje interaktivní mapa všech jejích prodejců a servisů na našem území.

Eso v rukávu


Švýcarským nožem celého serveru je pak kategorie „Pro motoristy“. Uvnitř naleznete katalog pneuservisů, stanic technické kontroly, autopůjčoven, autoškol a mnoha dalšího. Obdobně jako u automobilek, i tady je vše řešeno pomocí interaktivních map, které přehledně zobrazí umístění a kontaktní údaje všeho, co právě potřebujeme najít.
Proč dělat věci složitě, když to jde jednoduše? Orientujte se ve světě současných automobilů snadno a rychle s Jezdite.cz!
Autoportál s největším katalogem aut Adresa : http://www.jezdite.cz
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: Nové auto, vůz, autoservis, autopůjčovna, prodejce, STK, autoškola, měření emisí
Uloženo: 24.02.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Další­ weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblí­bený Peugeot 206 a legendární­ luxusní­ automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde