Největší burza skladů od TimoCom!

Snadné hledání a nabízení skladovacích prostor

Düsseldorf / Hannover, 19. 9. 2012 - Společnost TimoCom Soft- und Hardware GmbH představila na letošním veletrhu IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveru novou celoevropskou burzu skladových a logistických prostor. Burza skladů je logickým rozšířením produktového portfolia společnosti TimoCom a optimálně doplňuje dosavadní spektrum jednorázových a dlouhodobých obchodů v dopravní branži. Avšak nejenom to: burza skladů je zajímavá i pro ostatní obory. Jedná se totiž o největší nabídku skladovacích ploch v Evropě – a ty nejsou nezbytně nutné pouze pro společnosti podnikající v dopravě a logistice.

„S burzou skladových prostor jsme již od začátku lídrem evropského trhu. Máme za sebou spoustu práce a našim zákazníkům můžeme nyní nabídnout až 30.000 skladových a logistických ploch,“ říká Marcel Frings, zástupce společnosti TimoCom. „To ale ještě není všechno. Vycházíme z toho, že naši burzu skladových prostor budou používat také firmy podnikající v jiných oborech, aby využily velký celoevropský dosah společnosti TimoCom."
Systém je jednoduchý a efektivní
Burza skladových prostor funguje jako virtuální tržiště. Uživatel zadá svoje požadavky do vyhledávače skladů, například typ skladu, velikost či umístění, a následně se mu zobrazí volné skladovací a logistické plochy odpovídající jeho vyhledávacím kritériím. To umožňuje zákazníkům TimoCom reagovat obzvlášť rychle a flexibilně na případný nedostatek skladovacích kapacit.
Všechno samozřejmě funguje i naopak. Poskytovatel volných skladovacích prostor uvede v rámci burzy kapacitu, kterou dává k dispozici. Doplní přitom všechny podstatné informace, umožňující snadné nalezení skladů a ploch. Tímto způsobem lze podstatně zlepšit vytížení volných skladů.
„Zákazníkům z oborů dopravy a logistiky nabízí burza skladů společně s TC Truck&Cargo®, lídrem mezi burzami nákladů a volných vozů v Evropě, a TC eBid®, platformou pro celoevropská výběrová řízení na dopravy, ideální komplexní balíček zajišťující vyšší efektivitu v každodenním podnikání“, je přesvědčen Frings.
To je zřejmé, neboť šance na nalezení vhodného řešení na burze skladových prostor jsou vysoké. TimoCom totiž spouští burzu s 30.000 sklady ve 40 zemích Evropy! A to všechno je samozřejmě spojeno s rozsáhlou nabídkou dalších služeb společnosti TimoCom.

Klíčové údaje
- Až 30.000 skladových a logistických prostor ve 40 evropských zemích
- Největší nabídka v Evropě
- Program dostupný ve 24 jazycích
- Pro zákazníky TimoCom je služba do 31. 3. 2013 bezplatná
Přínosy pro zákazníka:
- Nabídka a poptávka skladových a logistických prostor na míru v rámci celé Evropy
- Méně nevyužitých skladovacích ploch
- Lepší vytížení skladovacích kapacit
- Flexibilní reakce na nedostatky prostor

Více informací k burze skladových prostor a dalším produktům TimoCom naleznete na stránkách www.timocom.cz.
Největší burza skladů od TimoCom! Adresa : http://www.timocom.cz
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: sklad, sklady, skladový prostor
Uloženo: 13.11.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Další­ weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblí­bený Peugeot 206 a legendární­ luxusní­ automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde