Antiradar

Ručička tachometru na vozidle překročila maximální hodnotu? Tento důvod může mít v základu dvě povahy, úmyslný a neúmyslný. Úmyslným se rozumí, že prostě chce řidič vozidla být v místě určení dřív, to je asi jasné, a neúmyslný vzniká např. při “ztěžknutí” nohy, při jízdě z kopce-komu se to někdy nestalo.
Jakýkoliv důvod rychlou jízdu způsobí, policie na to většinou nebere ohled a nestydí se vám za to dát docela solidní pokutu. U úmyslného překročení je to v pořádku, ale co když jedeme cca 100km podle stanovených rychlostí a na jednom krátkém úseku nám to “ujede”, a právě při tom nás policie ČR změří? Zdá se Vám to nefér?
Nabízíme jednoduchou pomoc, která ani nestojí příliš peněz, na nevybraných pokutách se určitě její cena vrátí. Jde o antiradary a radarové detektory. Antiradar jakýmkoliv způsobem brání policejnímu radaru změřit rychlost vozidla, ruší vysílání radaru, narušuje zaměřování vozidla apod. Radarový detektor funguje na jiné bázi a řidiče pouze informuje o radarech, nijak neovlivňuje jejich funkčnost.
Jak to vidí zákon? Antiradary jsou, pokud je lze považovat za aktivní prostředky ovlivňující technické prostředky policie, skutečně na hraně zákona (záleží na jeho výkladu), ale radarové detektory nemohou nijak ovlivňovat, pouze informují, takže nejde o nic nezakoného.
Prodávané prostředky nemusí být pouze pevně instalovaného rázu, jedná se tedy o tzv. přenosné antiradary. Jejich výhody plynou z jejich přenositelnosti a cenově mezi nimi není žádný znatelný rozdíl, ceny se pohybují v pěti-ciferných číslech, coř je snesitelná cena.
Policie nezůstává jen u klasických “mikrovlnek”, ale i laser lze v tomto případě využít. My však nemusíme doufat, i laserové rušičky a antiradary existují a prodávají se. E-shop Antiradary.cz má v nabídce vše potřebné k Vaší spokojenosti.

Antiradar Adresa : http://www.antiradary.cz/
Kategorie: Auto-Moto
Klíčová slova: Antiradar
Uloženo: 19.05.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Další­ weby o autech: Ford Fiesta, malý Fiat Punto, oblí­bený Peugeot 206 a legendární­ luxusní­ automobil Dodge Viper.

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde