Elixír mládí - Transdermální kolagen Q5-

První bezplatné konzultační a poradenské kolagenové centrum v ČR. Elixír mládí - Transdermální kolagen Q5-28 bez parabenů, galvanická žehlička na vrásky. Staňte se členy Wellness klubu NEZESTARNI.CZ

Galvanická žehlička na vrásky je skvělá a tak jsem ráda, že se nám všem podařilo 8. listopadu 2008 oficiálně otevřít český trh. Ve zkušebních programech, které jsme zadávali kosmetičkám po celé republice, jsme získali mnoho zkušeností a poznatků, a tím začala nejkrásnější etapa mého života.
Dělali jsme s mým synem, který je vizážista - pro naše známé a jejich známé kamarádky malé žehlící dýchánky. Užili jsme si i spoustu legrace při žehlení jejich manželů a každé takové odpoledne nám vneslo do života nový jas a pohodu. Už jen proto, že jsme každému hned na místě nabídli klientkou registraci, která k ničemu nezavazuje a možnost nákupu - jak zákazníkům nebo případně distributorům, nákup za stejnou cenu jako máme i my. To v každém samozřejmě vzbudí důvěru a nemají pocit, že se jim člověk věnujete pouze proto, aby na nich vydělal rozdíl mezi maloobchodní a velkoobchodní cenou, protože firma i tuto možnost nabízí. Tím se k nám rádi všichni s důvěrou obracejí a vracejí a i když by to nikdy nečekali, sami se ptají na možnost dalšího prodeje svým známým, které také chtějí potěšit s klientskou slevou.
A proto všem děkujeme za tuto přízeň, která nám ve velmi krátké době pomohla nejen k dosažení druhé nejvyšší pozice v ČR - Diamond Executive, ale umožnila i studijní pobyt v USA, kde jsme získali další cenné informace, které každému samozřejmě rádi předáme.
Můj syn často říká krásnou věc. Na módních přehlídkách už nežehlíme jenom šaty, ale i obličej. O tom se přesvědčily i absolventky rekvalifikačního kurzu vizážistek (většinou kosmetičky), které si neuměly představit, že by nevěstě i mamince mohly bezprostředně před svatebním líčením pomocí galvanické žehličky nejen vyžehlit vrásky, ale i hloubkově vyčistit pleť. Zprvu se bály se, že by klientky byly po „vyžehlení“ červené jako rak. Nic takového se nekonalo a naopak klientky byly během 15ti minut žehlení mnohem krásnější a jejich pleť mladistvější. Takže slavnostní líčení po „vyžehlení“ , bylo tou nej, nejkrásnější třešničkou na dortu. Proto všem, kteří chtějí vědět více, rádi pomůžeme, jak se žehlením, nákupem, tak případně dalším prodejem.
Ve Vašem obchodě Vás pomůžeme, poradíme a povedeme Vás za ručičku. Stačí napsat, zavolat a na nic už nebudete sami. Děláme pravidelné prezentace po celé republice na představení firmy, které probíhají na nejvyšší úrovni v krásném prostředí a stačí jen, když přijdete a nebo doporučíte někomu, kdo se u nás přihlásí Vaším jménem. Jinou práci po Vás nebudeme chtít.
Protože tento obchod by měl být pouze o předávání radosti s výrobky, které Vám vyhovují a náš nejsilnější organizační tým Vám v rozletu pomůže i s administrativou, tak aby pro Vás bylo vše co nejlehčí. Pokud Vás to zajímá, ráda bych Vás pozvala k návštěvě stránek www.nezestarni.cz , kde je i rubrika VAŠE PŘÍBĚHY, fotogalerie nebo rubrika Celebrity se žehlí.
Vice prezidentka našeho Wellness klubu NEZERSTÁRNI.CZ legenda orientálního tance paní Mila El Kral tam má krásný příběh - a ještě před rokem by ji nenapadlo s námi spolupracovat a těšit se z toho, kolik dokáže přinést štěstí a radosti i ostatním, kteří hledají buď kvalitní výrobky za nejlepší cenu, nebo v době krize novou naději ve svém životě, skvělý kolektiv, stabilní zázemí, jistotu a hlavně bezmeznou pomoc a podporu jedněch z nejlepších v ČR, kteří rádi a bezplatně poradensky pomohou svým klientům i spolupracovníkům i v překonávání těžkých životních situací, se kterými si neví rady a trápí se s nimi a nemají sílu jít dál.
Možná se ptáte proč . Odpověď je jednoduchá. Protože i já jsem si tím prošla.
Eva SOJKOVÁ
775 373 379
nezestarni.cz@gmail.com
Elixír mládí - Transdermální kolagen Q5- Adresa : http://www.transdermalnikolagen.cz/
Kategorie: život, zdraví­
Klíčová slova: kolagen, galvanická žehlička, galvanická, žehlička, vrásky, Colvita, biofotonic
Uloženo: 18.04.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2
Hodnocení webu: 3

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde