Rašelinová i plyšová úleva od bolesti

S klasickými termofory se v dětství setkal snad každý. Chvíli příjemně hřejí (pokud odhadnete správnou teplotu vody a nespálíte se jimi), poměrně rychle však vychladnou a začnou spíš nepříjemně studit. To, že mohou také protékat, asi není třeba příliš rozebírat.

Rašelinové termofory


Již několik let je na českém trhu jejich moderní alternativa - termofory ze 100% přírodní rašeliny. Přírodní rašelina je v nich zatavena do speciální folie s dvojitými sváry. Navíc je termofor opatřen bavlněným potahem, který zabrání popálení pokožky a tepelnému šoku.
Tyto vylepšené termofory mají velmi snadné použití. Stačí je nahřát tři minuty v mikrovlnné troubě a poskytnou vám až 4 hodiny blahodárného léčivého tepla.

Rašelinové termofory se dodávají ve třech různých tvarech. Obdélníkové ohřevové polštářky mají univerzální použití. Při bolestech v oblasti krční páteře a ramen možná spíš oceníte speciálně tvarované krční polštáře plněné rašelinou. Ledvinové rašelinové polštáře jsou svému účelu jednak přizpůsobené tvarově, jednak mají upravený bavlněný potah tak, aby bylo možné jej uvázat a nahřívat si nemocné ledviny i během dne.

Termofory pro děti


Dětem jsou určena plyšová zvířátka z kvalitního materiálu, který lze bez obav opakovaně používat také k nahřívání v mikrovlnné troubě. Hřejiví plyšáci jsou naplněni směsí obilí ovoněného levandulovým éterickým olejem. Díky příjemné levadulové vůni mají navíc uklidňující a uvolňující účinky, čímž se stávají výtečnými kamarády do dětských postýlek.
Po nahřátí v mikrovlnce udržují příjemné teplo i několik hodin.

Hřejivé bačkory


Pro ty, kteří stojí celý den na nohou, trpí artriditou nebou mají revmatické potíže, či je sužuje nepříjemný pocit věčně studených nohou, se na principu hřejících plyšových zvířátek vyrábí také hřejivé bačkory. Designově to sice není žádný zázrak, ale ve chvíli, kdy vás bolí nebo ukrutně zebou nohy, to zřejmě nebude zásadní překážka.
I tyto bačkory stačí nahřát v mikrovlnce a máte hned nohy v teple a to až na 2 hodiny. Chodidla se díky příjemnému teplu dobře prokrví. Bačkory navíc nikdy nemohou začít studit, po schladnutí si budou udržovat tělesnou teplotu.

Všechny tyto hřejivé pomocníky najdete v nabídce nového internetového obchodu www.termofor.cz, který navíc nabízí zajímavé množstevní slevy na rašelinové termofory.


Rašelinová i plyšová úleva od bolesti Adresa : http://www.termofor.cz
Kategorie: život, zdraví­
Klíčová slova: rašelinový termofor, termofor pro děti, hřející plyšáci, hřejivé bačkory
Uloženo: 11.12.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde