JAK POMÁHÁME – NÁPRAVA OKOLÍ

MINNEAPOLIS, MINNESOTA • 11. května 2013

Organizace MAD DADS – Men Against Destruction, Defending Against Drugs and Social Disorder (Muži proti destrukci, bránící drogám a sociálním nepokojům) přidala novou zbraň v boji proti kriminalitě a násilí v ulicích města Minneapolis: Cestu ke štěstí, průvodce k lepšímu životu založený na zdravém rozumu.
V.J. Smith, , zakladatel a prezident Minneapoliské pobočky MAD DADS a prezident národní organizace MAD DADS, dal 13. dubna do distribuce touto skupinou podporované nové vydání Cesty ke štěstí. Představitelé města a náboženští vůdci se připojili k MAD DADS před „Zdí bolesti“, která nese jména obětí vražd v Minneapolis – 114 jen za poslední tři roky.
Organizace MAD DADS byla založena v roce 1989 v Omaze v Nebrasce rodiči, kteří se rozhodli napravit vždy jedno dítě v sousedství.
Nyní je do hnutí MAD DADS zapojeno více než 75 000 mužů, žen a dětí v asi 60 pobočkách v 17 státech USA.
V srdci Smithova praktického přístupu je jeho víra v lidi. Jak řekl v rozhovoru pro Twin Cities Daily Planet loni v létě: „Nepřestávejte věřit sami v sebe. Když v sebe přestanete věřit, proděláte všechno.“
To vysvětluje jeho přijetí Cesty ke štěstí. Doslov knihy to vyjadřuje jednoduše: „Není na světě člověka, který by nemohl nově začít.“
Smith se dověděl o Cestě ke štěstí od členů Scientologické církve v Twin Cities, kteří pomáhali zorganizovat „Zeď bolesti“ a pracují s MAD DADS na výukové a preventivní činnosti ohledně drog.
„Velmi obdivujeme práci V.J. Smithe a MAD DADS,” říká Nancy Schumacher, ředitelka Veřejných záležitostí Scientologické církve v Twin Cities. „MAD DADS dělají naše okolí bezpečnější. Jejich oddanost rodinám v Minneapolis je nevídaná.”
Cestu ke štěstí napsal roku 1981 spisovatel, humaniata a zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard. Je nesmírně populární od svého prvního vydání, přes 100 milliónů výtisků ve 109 jazycích se distribuovalo 205 zemích a oblastech.
Scientologické církev a její členové hrdě sdílejí nástroje pro šťastnější život, obsažené v Cestě ke štěstí, se všemi, jejichž cílem je také lepší svět. Více informací najdete na scientology.org/how-we-help/way-to-happiness.html
###
Scientologie: Jak pomáháme – Cesta ke štěstí, Vytváření světa poctivosti, důvěry a důstojnosti je jedna ze série brožur, které předkládá Mezinárodní scientologická církev, aby vyhověla žádostem o více informací o Scientologickém náboženství a o tom, jak podporuje celosvětové humanitární iniciativy a programy společenského zlepšení.

JAK POMÁHÁME – NÁPRAVA OKOLÍ Adresa : http://www.scientology.org/how-we-help/way-to-happiness.html
Kategorie: Život, zdraví
Klíčová slova: Dianetika, Scientologie, L. Ron Hubbard, Cesta ke štěstí
Uloženo: 29.05.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde