Neotřelé podoby futonu

Máte rádi přírodní matrace futony? A co takhle nějaké nové a neotřelé podoby futonové matrace? Podívejte se na naše originální spojení tradičního futonu a moderního designu v podobě křesílek. Všechny výhody futonů, jako že se přizpůsobí tvaru těla, jsou vhodné pro alergiky, udrží tělo v suchu, jsou ušité z prodyšných materiálů a dopomáhají tzv. aktivní relaxaci, si zachovávají i křesílka.

Křesílko Nodo
Toužíte po pohodlném a originálním sezení? Křesílko Nodo je neobyčejný designový doplněk, který zkrášlí každý pokoj. Je k dispozici v 40-ti barvách. Po rozložení lze využít jako provizorní lůžko nebo podložka k hraní společenských her.
Tvrdost: 5
Složení: 100% bavlna
Velikosti (výška, šířka, délka): 14/85 x 90 x 180 cm

Křeslo a sofa Hippa
Hippa se dodává ve dvou velikostech. Můžete si ji vybrat jako křeslo o šířce 90 cm nebo jako pohovku o šířce 140 cm. Velkou předností je možnost rozložit na plnohodnotnou matraci, na které se pohodlně prospí pán domu i návštěva. Je rovněž k dispozici v 40-ti barvách.
Tvrdost: 5
Složení: 100% bavlna
Velikosti (výška, šířka, délka): 25/75 x 90 x 200 nebo 25/75 x 140 x 200

Je nám potěšením jako první v ČR představit křesla a pohovky z futonové matrace. Nechte se hýčkat přírodou. Křesla jsou vyrobena ze 100% bavlny. Jsou pohodlná a praktická (lze využít i jako lůžko, hrací podložku). Neotřelý, moderní doplněk zkrášlí každý pokoj. Vyberte si originální barevnou kombinaci a nechte své přátele tiše závidět.


Neotřelé podoby futonu Adresa : http://nejfuton.cz/
Kategorie: život, zdraví­
Klíčová slova: Futony, matrace, křesla, sofa
Uloženo: 03.10.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde