Invalidní vozíky

Naše společnost Zdravotní prostředky s.r.o. je výhradním obchodním partnerem společnosti KrosMedical pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost KrosMedical působí v zemích Evropské unie např.: Nizozemí, Belgie, Francie, Španělsko, Česká republika, Slovenská republika.
V naší nabídce naleznete například invalidní vozíky, elektrické invalidní vozíky či mechanické invalidní vozíky. Nabízíme opravdu mnoho druhů a typů invalidních vozíků a záleží tedy jen a jen na vás, který se vám zalíbí nejvíce.
Sháníte invalidní vozík pro sebe či své blízké a neradi byste kupovali nový? I takovou možnost výběru u nás naleznete. Nabízíme veliké množství málo používaných vozíků, u nás si rozhodně vyberete. Dle Vašich požadavků Vám můžeme zaslat fotografie a technický popis emailem pro snadnější výběr. Všechny vozíky jsou námi testované a musejí projít námi stanovenými vysokými požadavky, jsou označeny certifikátem CE a záruka činí půl roku. Dalším typem vozíků, které nabízíme, jsou sportovní vozíky, které opět, stejně jako všechny naše produkty, jsou označeny certifikátem CE.
Pokud je pro vás elektrický invalidní vozík příliš drahý a nemůžete si jej dovolit, pořiďte si u nás jednoduchý systém, který plně nahradí výkon elektrického vozíku.
Zajistíme Vám dopravu po celé České a Slovenské republice. Pokud byste chtěli s čímkoli poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Invalidní vozíky Adresa : http://www.zdravotni-prostredky.cz/
Kategorie: život, zdraví­
Klíčová slova: invalidní vozíky, elektrické vozíky, mechanické vozíky
Uloženo: 25.08.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde