Neobvykle rušno v salonu Stella Maris

Již přes půl roku působí v Praze luxusní kosmetický salón Stella Maris a za tuto krátkou dobu si už dokázal vybudovat čestné místo mezi předními pražskými salóny. I přesto tu bylo živěji než obvykle, neboť salón hostil novináře a zástupce médií na svém dni otevřených dveří.

12. 07. 2010, Praha – Salon působil na všechny příchozí jako oáza klidu oproti rušné Spálené ulici, kde se salón nachází. Vzduchem se linula příjemná vůně vonných tyčinek mísící se s vůní čerstvých řezaných květin a celkovou atmosféru dokreslovaly tóny relaxační hudby. Sama majitelka, Tatiana Novotná, srdečně vítala všechny návštěvníky a ochotně je provázela po útulných prostorách salonu. „Chtěla bych, aby se všichni hosté cítili co nejpříjemněji, aby si zde mohli odpočinout od hektického všedního života“ říká a dodává, že právě tento neustálý stres způsobuje mnoho problémů jak duševních, tak i fyzických. „V Praze chybí místo, kam by lidé chodili nejen za účelem tělesné úlevy, ale kde by pečovali i o svou duši, neboť na tu se bohužel dnes zapomíná,“ prozradila Tatiana Novotná „a právě proto jsem se rozhodla založit si vlastní salón. Doufám, že se mi jednou podaří vytvořit takové místo, kde lidé budou chtít trávit celý den. Taková místa tu v dnešní době chybí.“

Postupně se zdejší prostory zaplňovaly hosty a bylo zde k vidění i mnoho známých tváří. Tuto událost si nenechal ujít ani pan Anděl, obchodní ředitel SOTHYS kosmetiky. „Tento salon se může bez ostychu řadit mezi ty nejkvalitnější v Praze. A ne každý salon má tak příjemné prostředí jako tento,“ podotkl. Nabídku vyzkoušet bezplatně všechny služby se bez ostychu rozhodla vyzkoušet většina z hostů. Největší zájem byl o bezbolestnou liposukci, která byla ku podivu mnoha zájemkyň opravdu bez bolesti. Nemenší pozornost byla věnována depilaci cukrovou pastou, na kterou má Stella Maris výsadní právo v České republice. V čem je tento způsob depilace tak unikátní? „Za prvé se jedná o čistě přírodní materiál, takže se klientky nemusí obávat jakýchkoli vedlejších účinků či alergických reakcí. Také na rozdíl od vosku nehrozí popálení a hlavně je to velice šetrné k pokožce a bez bolesti. Po podstoupení epilace dochází k aplikaci enzymů, které výrazně redukují růst chloupků a zabraňují jejich případné zarůstání, což je v České republice naprosto ojedinělé“ dodává Tatiana Novotná.

„Hvězda moří“ jen pár kroků od břehu Vltavy
Latinské označení Stella Maris v doslovném překladu znamená „Hvězda moří“. Ve starověku ale tímto souslovím staří Řekové a Římané označovali egyptskou bohyni Isis, patronku přírodních věd a magie, uctívanou pro své léčitelské vlohy a schopnost konat zázraky. A právě ve starověké mytologii se majitelka při rozhodování o názvu podniku inspirovala. „Každá žena má právo cítit se jako bohyně krásy. Sama vím, jaké to je, a proto je mým cílem i cílem celého týmu Stella Maris, tento krásný a povznášející pocit předávat dál,“ dodává Tatiana Novotná.


Pro více informací prosím kontaktujte:
Kontantní osoba: Antonia Tomkova
tel.: +420 251 555 576
email: info@media-tribune.com

Neobvykle rušno v salonu Stella Maris Adresa : http://www.stella-maris.cz
Kategorie: život, zdraví­
Klíčová slova: liposukce, depilace, masáže, kosmetický salon, salon krásy, Stella Maris
Uloženo: 13.07.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde