Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Personální a vzdělávací agentura pro far - Androsa je personální a vzdělávací agentura specializující se na oblast farmacie a zdravotnictví. Cílovou skupinou jsou farmaceutické společnosti, lékárny a zdravotnická zařízení.

Vzdělávání v oblasti terapií - Akademie Alternativa je školou, která nabízí vzdělávání v oblasti terapií. Její činnost je zaměřena především na odbornou přípravu terapeutů v několika studijních oborech.

Praktické tipy pro podnikání - Série vzdělávacích tipů, které Vám pomohou vybudovat z Vašeho podnikání stroj na peníze.

ESL- jazykové pobyty - Jazykové kurzy v zahraničí pro mládež, studenty, dospělé a manažery.Jazykové programy spojené s následnou prací nebo volontariátem.

Pomocníci ke zkouškám - Čeká vás maturita nebo přijímačky? Učebnice s maturitními otázkami a podobně vám mohou být nápomocny.

Jazykové pobyty na celém světě - Rozsáhlé webové stránky společnosti StudyGlobal, která nabízí jazykové pobyty v Evropě, Americem, Asii i Austrálii.

Jazyková škola SCOOL - Nebifluj se! Zkus to v praxi!

VUT (MBA) - Studium MBA na prestižní české universitě. Lektory jsou špičkoví manažeři z paxe a profesoři universit z USA a ČR.

Zlaté mince - Zajíma vás historie? Máte doma zlaté mince a chtěli by ste se o nich dozvědet víc? Na našem webu o mincích se dovíte co to vlastně zlaté mince jsou, jak se vyráběli a taky něco na téma mince a jejich

Talnet - Online k přírodním vědám - Vzdělávání mladých lidí je problémem každé rozvíjející se společnosti. Talentované děti nejsou vždy jen radostí a ne vždy je možné je uspokojit obvyklou cestou školní docházky. Pro zpestření jejich ži

Jazykové školy pro vás - Jazykovky vám mohou pomoci ve zdokonalení se v jazyce. Někdy to nebude lehká cesta, ale na konci budou zcela určitě výsledky.

Individuální výuka - Každý se student se občas v rámci svého studia setká s těžkým oříškem, pro jeho rozlousknutí není nic jednoduššího než individuální doučování.

Angličtina onlina zdarma - Web Angličtina v testech vám přináší sbírku praktických test, které můžete vyplňovat online a zadarmo. Učit se může být zábavné!

VrtulnikovaSkola.cz – pilotní průkaz na - I Vy mnohdy obdivujete, jak nad Vámi lítají vrtulníky? Rádi sledujete různé letecké přehlídky a fascinuje Vás, když můžete sledovat, jak se vrtulníky vznášejí od země a letí do oblak?

Kurzy ruštiny a čeština pro cizince - Český jazyk je jednou z nejtěžších řečí, která existuje. Pokud byste se ovšem i Vy rádi naučili spisovnou češtinu a odhalili všechny krásy českého jazyka, tak je tu pro Vás čeština pro cizince.

Studijní osnovy - maturitní otázky - Vypracované osnovy k maturitním předmětům. Angličtina, němčina, dějepis, zeměpis, základy společenských věd, pojišťovnictví, bankovnictví, účetnictví, daňová soustava, management, ekonomie a mnoho dal

Kurzy tvorby webu - webpresent s.r.o. - Kurzy pro toho,kdo se chce naučit pracovat na počitači a s internetem,jvytvářet webové stránky.Co je SEO optimalizace pro vyhledávače.Jak investovat do www stránek.

Překlady Parole - Přesné, rychlé a profesionálně zpracované překlady. Expresní termíny bez přirážky!

Angličtina Frýdek - Místek - „Neznáte angličtinu? Tak přijďte, až ji budete umět. Volné místo získá člověk, který cizí jazyk zná.“ Tak nějak by mohl vypadat přijímací pohovor uchazeče o zaměstnání. A mnohdy i podobně vypadá.

Mgr. Martina Mrázová - Studio Willkommen - Specializovaná výuka německého jazyka v Hradci Králové. Soukromé a firemní kurzy němčiny pro manažery a skupiny, odborná němčina: obchodní němčina, němčina pro lékaře, tlumočení a překlady z němčiny d

Anglická slovíčka zábavnou formou - Bezplatná online aplikace pro výuku anglických slovíček jednoduše, systematicky a zábavnou formou - zkoušením.

Konverzace zdarma, ukázkové lekce zdarma - Jazykové kurzy, konverzace zdarma, ukázkové lekce zdarma! Angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština a čeština pro cizince.

Rozvoj nadání po netu - Projekt Talnet využívá online formu k setkávání nadaných dětí s odborníky i mezi sebou navzájem.

Vzdělávání, škloství a věda - Rozhodl jsem se psát o jazykových školách.

Máte problémy s matematikou? - Matematika je předmět, se kterým mají mnozí z nás problém. Portál Matematika-a-Pocitace.cz je věnován všem, kteří v této oblasti rádi uvítají pomoc.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162