Web-Recenze


Vzdělávání, školství, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Vzdělávání v oblasti terapií - Akademie Alternativa je školou, která nabízí vzdělávání v oblasti terapií. Její činnost je zaměřena především na odbornou přípravu terapeutů v několika studijních oborech.

Praktické tipy pro podnikání - Série vzdělávacích tipů, které Vám pomohou vybudovat z Vašeho podnikání stroj na peníze.

ESL- jazykové pobyty - Jazykové kurzy v zahraničí pro mládež, studenty, dospělé a manažery.Jazykové programy spojené s následnou prací nebo volontariátem.

Pomocníci ke zkouškám - Čeká vás maturita nebo přijímačky? Učebnice s maturitními otázkami a podobně vám mohou být nápomocny.

Jazykové pobyty na celém světě - Rozsáhlé webové stránky společnosti StudyGlobal, která nabízí jazykové pobyty v Evropě, Americem, Asii i Austrálii.

Jazyková škola SCOOL - Nebifluj se! Zkus to v praxi!

VUT (MBA) - Studium MBA na prestižní české universitě. Lektory jsou špičkoví manažeři z paxe a profesoři universit z USA a ČR.

Zlaté mince - Zajíma vás historie? Máte doma zlaté mince a chtěli by ste se o nich dozvědet víc? Na našem webu o mincích se dovíte co to vlastně zlaté mince jsou, jak se vyráběli a taky něco na téma mince a jejich

Talnet - Online k přírodním vědám - Vzdělávání mladých lidí je problémem každé rozvíjející se společnosti. Talentované děti nejsou vždy jen radostí a ne vždy je možné je uspokojit obvyklou cestou školní docházky. Pro zpestření jejich ži

Jazykové školy pro vás - Jazykovky vám mohou pomoci ve zdokonalení se v jazyce. Někdy to nebude lehká cesta, ale na konci budou zcela určitě výsledky.

Individuální výuka - Každý se student se občas v rámci svého studia setká s těžkým oříškem, pro jeho rozlousknutí není nic jednoduššího než individuální doučování.

Angličtina onlina zdarma - Web Angličtina v testech vám přináší sbírku praktických test, které můžete vyplňovat online a zadarmo. Učit se může být zábavné!

VrtulnikovaSkola.cz – pilotní průkaz na - I Vy mnohdy obdivujete, jak nad Vámi lítají vrtulníky? Rádi sledujete různé letecké přehlídky a fascinuje Vás, když můžete sledovat, jak se vrtulníky vznášejí od země a letí do oblak?

Kurzy ruštiny a čeština pro cizince - Český jazyk je jednou z nejtěžších řečí, která existuje. Pokud byste se ovšem i Vy rádi naučili spisovnou češtinu a odhalili všechny krásy českého jazyka, tak je tu pro Vás čeština pro cizince.

Studijní osnovy - maturitní otázky - Vypracované osnovy k maturitním předmětům. Angličtina, němčina, dějepis, zeměpis, základy společenských věd, pojišťovnictví, bankovnictví, účetnictví, daňová soustava, management, ekonomie a mnoho dal

Kurzy tvorby webu - webpresent s.r.o. - Kurzy pro toho,kdo se chce naučit pracovat na počitači a s internetem,jvytvářet webové stránky.Co je SEO optimalizace pro vyhledávače.Jak investovat do www stránek.

Překlady Parole - Přesné, rychlé a profesionálně zpracované překlady. Expresní termíny bez přirážky!

Angličtina Frýdek - Místek - „Neznáte angličtinu? Tak přijďte, až ji budete umět. Volné místo získá člověk, který cizí jazyk zná.“ Tak nějak by mohl vypadat přijímací pohovor uchazeče o zaměstnání. A mnohdy i podobně vypadá.

Mgr. Martina Mrázová - Studio Willkommen - Specializovaná výuka německého jazyka v Hradci Králové. Soukromé a firemní kurzy němčiny pro manažery a skupiny, odborná němčina: obchodní němčina, němčina pro lékaře, tlumočení a překlady z němčiny d

Anglická slovíčka zábavnou formou - Bezplatná online aplikace pro výuku anglických slovíček jednoduše, systematicky a zábavnou formou - zkoušením.

Konverzace zdarma, ukázkové lekce zdarma - Jazykové kurzy, konverzace zdarma, ukázkové lekce zdarma! Angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština a čeština pro cizince.

Rozvoj nadání po netu - Projekt Talnet využívá online formu k setkávání nadaných dětí s odborníky i mezi sebou navzájem.

Vzdělávání, škloství a věda - Rozhodl jsem se psát o jazykových školách.

Máte problémy s matematikou? - Matematika je předmět, se kterým mají mnozí z nás problém. Portál Matematika-a-Pocitace.cz je věnován všem, kteří v této oblasti rádi uvítají pomoc.

Školní potřeby aneb jak ušetřit - Prázdniny se jistojistě chýlí ke konci, což pro rodiče dětí znamená připravit svým ratolestem pomůcky pro nový školní rok. Máme pro Vás rady, jak ušetřit.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde