Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Angličtina pro děti - Základem webu je nabídka kurzů angličtiny pro děti. Publikovány jsou zde také tipy a triky pro učení angličtiny (nejen pro děti).

Wall Street Institute-School of English - Škola angličtiny v centru Prahy, nabízíme neomezené kurzy angličtiny, kurzy obchodní angličtiny, přípravy na nejžádanější Cambridge certifikáty FCE a CAE.

az weld stuchl s.r.o. - svářecí škola az weld - plzeň

esperanto - chcete se naučit nový jazyk a získat tisíce přátel po celém světě ? tak navštivte naše stránky

Vyšší odborná škola cestovního ruchu - Vyšší odborná škola cestovního ruchu v Praze patří mezi nejkvalifikovanější Vyšší odborné školy cestovního ruchu v ČR. VOŠ cestovního ruchu patří do sítě škol MŠMT ČR.

Autoškola Trio Praha 7,8,9 a Brandýs nad - Autoškola TRIO Praha 7, 8, 9 a Brandýs nad Labem. Potřebujete řidičský průkaz? Tešíme se na Vás, Autoškola Trio Karel Lebr!

Listenig online - Online poslechové lekce pro studenty angličtiny.

Autoškola Holubice - K výuce v naší autoškole používáme a doporučujeme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

LAMPA – Geniální způsob online učení - Online učení a výuka jazykových kurzů za dostupné ceny.

Přípravné kurzy na vysoké školy - Správná příprava na přijímací zkoušky na vysoké školy, které ověřují znalosti studentů i nad rámec středoškolského učiva, jak to má například právnická fakulta, kde se přijímací zkoušky skládají z tzv

PEAK - Jazyková škola Praha - angličtina - Peak je profesionální jazyková škola angličtiny v Praze. Nabízíme služby obchodní angličtiny, intenzivní kurzy angličtiny, mezinárodní zkoušky z angličtiny, překladatelství a tlumočnictví.

Slavkov škola - Tento web je třídní stránkou třídy 7. b

Francouzština OnLine - Portál o francouzském jazyce - cenné rady, informace, materiály, odkazy.

Fyzikální kabinet GymKT - Fyzikální kabinet (FyzKab) - oficiální stránky komise fyziky Gymnázia J. Vrchlického, Klatovy (GymKT). Najdete zde návody na fyzikální pomůcky, české překlady fyzikálních JAVA appletů, řadu výukových

Hotelová škola BOHEMIA s.r.o. - Hotelová škola BOHEMIA s.r.o. Chrudim poskytuje úplné střední odborné vzdělání v oborech hotelnictví a turismu, zakončených maturitou.

příroda, hudba, referáty, tenis - můj blog je především o tenisu, o historii, o přírodě a i recenzi hudba filmu, atd. přijďte se podívat budu jenom rád když ohodnotíte můj blog a přečtete si nějaké ty moje referáty

Testy ze zeměpisu - Tento web je zatím poro 6. třídu. Můžete si zde udělat testy nebo jednoduchou otázku. O naše stránky se stará Test Team.

Škola hrou - proč se mořit s učením, když je to tak jednoduché.

Matematika - zdroj materiálů pro VŠ a SŠ - Matematické materiály všeho druhu, rozcestník matematiky, skriptá

Snadné studium - Taky Vás strašně otravuje povinná školní četba? Pokud ano tak honem sem ....

Bazar Učebnic a skript - Učebnice, skripta, studijní materiály a pomůcky v unikátním oborově zaměřeném inzertním serveru. Možnost zvýraznění inzerátů a další služby.

Jazykové školy a jazykové kurzy - Přehledný katalog jazykových škol v České republice

Be Happy, Praha 9 - Montessori školka - Be Happy, Praha 9 - Montessori centrum, školka, školička a kroužky. Výtvarné tvoření, hudebně pohybová průprava, výuka cizích jazyků pro děti.

Online angličtina zdarma - Angličtina online zdarma - seznamy, kde jsou slovíčka, koverzace, otázky, fráze, gramatika a testy z angličtiny.

Diplomové práce - Zpracovávání odborných podkladů.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162