Web-Recenze


Vzdělávání, školství, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Angličtina pro děti - Základem webu je nabídka kurzů angličtiny pro děti. Publikovány jsou zde také tipy a triky pro učení angličtiny (nejen pro děti).

Wall Street Institute-School of English - Škola angličtiny v centru Prahy, nabízíme neomezené kurzy angličtiny, kurzy obchodní angličtiny, přípravy na nejžádanější Cambridge certifikáty FCE a CAE.

az weld stuchl s.r.o. - svářecí škola az weld - plzeň

esperanto - chcete se naučit nový jazyk a získat tisíce přátel po celém světě ? tak navštivte naše stránky

Vyšší odborná škola cestovního ruchu - Vyšší odborná škola cestovního ruchu v Praze patří mezi nejkvalifikovanější Vyšší odborné školy cestovního ruchu v ČR. VOŠ cestovního ruchu patří do sítě škol MŠMT ČR.

Autoškola Trio Praha 7,8,9 a Brandýs nad - Autoškola TRIO Praha 7, 8, 9 a Brandýs nad Labem. Potřebujete řidičský průkaz? Tešíme se na Vás, Autoškola Trio Karel Lebr!

Listenig online - Online poslechové lekce pro studenty angličtiny.

Autoškola Holubice - K výuce v naší autoškole používáme a doporučujeme výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ!

LAMPA – Geniální způsob online učení - Online učení a výuka jazykových kurzů za dostupné ceny.

Přípravné kurzy na vysoké školy - Správná příprava na přijímací zkoušky na vysoké školy, které ověřují znalosti studentů i nad rámec středoškolského učiva, jak to má například právnická fakulta, kde se přijímací zkoušky skládají z tzv

PEAK - Jazyková škola Praha - angličtina - Peak je profesionální jazyková škola angličtiny v Praze. Nabízíme služby obchodní angličtiny, intenzivní kurzy angličtiny, mezinárodní zkoušky z angličtiny, překladatelství a tlumočnictví.

Slavkov škola - Tento web je třídní stránkou třídy 7. b

Francouzština OnLine - Portál o francouzském jazyce - cenné rady, informace, materiály, odkazy.

Fyzikální kabinet GymKT - Fyzikální kabinet (FyzKab) - oficiální stránky komise fyziky Gymnázia J. Vrchlického, Klatovy (GymKT). Najdete zde návody na fyzikální pomůcky, české překlady fyzikálních JAVA appletů, řadu výukových

Hotelová škola BOHEMIA s.r.o. - Hotelová škola BOHEMIA s.r.o. Chrudim poskytuje úplné střední odborné vzdělání v oborech hotelnictví a turismu, zakončených maturitou.

příroda, hudba, referáty, tenis - můj blog je především o tenisu, o historii, o přírodě a i recenzi hudba filmu, atd. přijďte se podívat budu jenom rád když ohodnotíte můj blog a přečtete si nějaké ty moje referáty

Testy ze zeměpisu - Tento web je zatím poro 6. třídu. Můžete si zde udělat testy nebo jednoduchou otázku. O naše stránky se stará Test Team.

Škola hrou - proč se mořit s učením, když je to tak jednoduché.

Matematika - zdroj materiálů pro VŠ a SŠ - Matematické materiály všeho druhu, rozcestník matematiky, skriptá

Snadné studium - Taky Vás strašně otravuje povinná školní četba? Pokud ano tak honem sem ....

Bazar Učebnic a skript - Učebnice, skripta, studijní materiály a pomůcky v unikátním oborově zaměřeném inzertním serveru. Možnost zvýraznění inzerátů a další služby.

Jazykové školy a jazykové kurzy - Přehledný katalog jazykových škol v České republice

Be Happy, Praha 9 - Montessori školka - Be Happy, Praha 9 - Montessori centrum, školka, školička a kroužky. Výtvarné tvoření, hudebně pohybová průprava, výuka cizích jazyků pro děti.

Online angličtina zdarma - Angličtina online zdarma - seznamy, kde jsou slovíčka, koverzace, otázky, fráze, gramatika a testy z angličtiny.

Diplomové práce - Zpracovávání odborných podkladů.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde