Web-Recenze


Vzdělávání­, školství­, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Pomaturitní studium - Každý z nás kdysi absolvoval střední školu, na kterou s láskou či s nenávistí, vzpomíná. Někdo z nás by tento drahocenný čas vrátil, jiný zase ne. Každý jsme jiný a máme jiné ambice.

Školení BOZP a PO online | Školitel - Systém Školitel představuje moderní, intuitivní a kompletní webové řešení pro školení zaměstnanců firem.

Kurzy první pomoci a záchranářství - KPZ pořádá odborné kurzy, semináře, reálné simulace, teambuilding a akce pro veřejnost, firmy a další organizace. V našich kurzech vás naučíme kroky první pomoci, resuscitace a dalších záchranářských

Jazyková škola Pelikán Brno - Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN s.r.o. nabízí firemní a veřejné jazykové kurzy angličtiny, kurzy němčiny, kurzy španělštiny, kurzy francouštiny, kurzy italštiny, ruštiny, kurz

Mezopotámie - Nahlédněte do dějin této starověké země a poznejte její kulturu!

Jazyková škola Brno - Top English - Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz klademe na komunikaci. Jazykové kurzy angličtiny jsou dostupné v centru Brna. Moto: English Is Good For

BOINC.cz - Pomozte při náročných vědeckých výpočtech a využijte výkon svého počítače na 100%!

Seminární, bakalárské a diplomové práce - Zpracovávání odborných podkladů pro seminární, bakalářské, diplomové a další práce do škol.

Kurzy šití a oděvní tvorby - Pořádáme kurzy šití a konstrukce střihů v Brně jak pro začátečníky tak i pokročilé.

Řidičský průkaz a Autoškola Praha - K získání řidičského průkazu v dnešní době nestačí pouze vědět, jak se s vozidly zachází, ale předně je nutné znát teorii řízení, bezpečnost jízdy a předpisy v dnešním provozu. Autoškola Praha 9 připr

Vlajky států a další zajímavé info - Stránka kde najdete každou vlajku světa. Dále pak informace o zemích, žebříčky nebo třeba různé abecedy.

Threshold Training Associates - Jazyková škola Threshold Training Associates zajišťuje výuku jazyků ve firmách, jazykové kurzy pro veřejnost, letní intenzivní jazykové kurzy i jazykové pobyty v zahraničí.

Sešity.net - Online sešity. Denně aktualizované výpisky z deseti školních předmětů. Čtenářský deník.

mini-školka Brno, hlídání dětí Happy kid - Miniškolka Happy Kids pro děti od 12 měsíců v domě se zahradou. Výuka dle Rámcového programu, včetně kroužků a příprava na školní docházku.Adresa Vackova 44, Královo Pole, 61200. Kontakt 723786493, 77

Magická Angličtina Extra - Magická Angličtina Extra - anglicky za 14 hodin novou psychologickou metodou. Stáhněte si zdarma MP3, cvičení, tipy a triky přímo od autora L. Činky Jak správně používat CD Magická Angličtina Extra.

Středověk - Stránky o českých i světových dějinách v dobách středověku.

Pocitejme.cz matematické příklady zdarma - Matematické příklady zdarma

Naša-Trieda.Tym.Sk - Stránka našej triedy na ZŠ-Belehradská 21 v Košiciach.

Vzdělávací kurzy I.E.S. - Hledáte akreditované vzdělávací kurzy, které využijete při práci v sociální oblasti, tak v běžném životě? Nahlédněte do nabídky Institutu expertních služeb (I.E.S.) a možná naleznete, co hledáte.

CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie - Liberálně-konzervativní akademie CEVRO poskytuje jednoroční mezioborové studium ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, politického marketingu, práva, komunikace a veřejné prezentace.

Křesťanství.eu - Moderní, necírkevní stránky věnované křesťanství, jeho dějinám i současnému významu.

Základní škola Hostivař - Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.

Překladač textů online - Často se ocitáte na anglicky psaných internetových stránkách či studujete cizojazyčné texty? U nás se do této nepříjemnosti dostává velké množství studentů, kterým jde při práci především o čas.

Encyklopedie dějepisu - Na tomto webu naleznete všechny informace od pravěkých lidí až po prvního člověka a vesmíru. Web je doplněn mnoha obrázky a stručnými texty.

cashflow hra - chcete zbohatnout, ale nevíte jak na to ? tato hra a několik knih od jejího tvůrce vás to naučí. opravdu !

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162