Web-Recenze


Vzdělávání, školství, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Pomaturitní studium - Každý z nás kdysi absolvoval střední školu, na kterou s láskou či s nenávistí, vzpomíná. Někdo z nás by tento drahocenný čas vrátil, jiný zase ne. Každý jsme jiný a máme jiné ambice.

Školení BOZP a PO online | Školitel - Systém Školitel představuje moderní, intuitivní a kompletní webové řešení pro školení zaměstnanců firem.

Kurzy první pomoci a záchranářství - KPZ pořádá odborné kurzy, semináře, reálné simulace, teambuilding a akce pro veřejnost, firmy a další organizace. V našich kurzech vás naučíme kroky první pomoci, resuscitace a dalších záchranářských

Jazyková škola Pelikán Brno - Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELIKÁN s.r.o. nabízí firemní a veřejné jazykové kurzy angličtiny, kurzy němčiny, kurzy španělštiny, kurzy francouštiny, kurzy italštiny, ruštiny, kurz

Mezopotámie - Nahlédněte do dějin této starověké země a poznejte její kulturu!

Jazyková škola Brno - Top English - Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz klademe na komunikaci. Jazykové kurzy angličtiny jsou dostupné v centru Brna. Moto: English Is Good For

BOINC.cz - Pomozte při náročných vědeckých výpočtech a využijte výkon svého počítače na 100%!

Seminární, bakalárské a diplomové práce - Zpracovávání odborných podkladů pro seminární, bakalářské, diplomové a další práce do škol.

Kurzy šití a oděvní tvorby - Pořádáme kurzy šití a konstrukce střihů v Brně jak pro začátečníky tak i pokročilé.

Řidičský průkaz a Autoškola Praha - K získání řidičského průkazu v dnešní době nestačí pouze vědět, jak se s vozidly zachází, ale předně je nutné znát teorii řízení, bezpečnost jízdy a předpisy v dnešním provozu. Autoškola Praha 9 připr

Vlajky států a další zajímavé info - Stránka kde najdete každou vlajku světa. Dále pak informace o zemích, žebříčky nebo třeba různé abecedy.

Threshold Training Associates - Jazyková škola Threshold Training Associates zajišťuje výuku jazyků ve firmách, jazykové kurzy pro veřejnost, letní intenzivní jazykové kurzy i jazykové pobyty v zahraničí.

Sešity.net - Online sešity. Denně aktualizované výpisky z deseti školních předmětů. Čtenářský deník.

mini-školka Brno, hlídání dětí Happy kid - Miniškolka Happy Kids pro děti od 12 měsíců v domě se zahradou. Výuka dle Rámcového programu, včetně kroužků a příprava na školní docházku.Adresa Vackova 44, Královo Pole, 61200. Kontakt 723786493, 77

Magická Angličtina Extra - Magická Angličtina Extra - anglicky za 14 hodin novou psychologickou metodou. Stáhněte si zdarma MP3, cvičení, tipy a triky přímo od autora L. Činky Jak správně používat CD Magická Angličtina Extra.

Středověk - Stránky o českých i světových dějinách v dobách středověku.

Pocitejme.cz matematické příklady zdarma - Matematické příklady zdarma

Naša-Trieda.Tym.Sk - Stránka našej triedy na ZŠ-Belehradská 21 v Košiciach.

Vzdělávací kurzy I.E.S. - Hledáte akreditované vzdělávací kurzy, které využijete při práci v sociální oblasti, tak v běžném životě? Nahlédněte do nabídky Institutu expertních služeb (I.E.S.) a možná naleznete, co hledáte.

CEVRO - Liberálně-konzervativní akademie - Liberálně-konzervativní akademie CEVRO poskytuje jednoroční mezioborové studium ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, politického marketingu, práva, komunikace a veřejné prezentace.

Křesťanství.eu - Moderní, necírkevní stránky věnované křesťanství, jeho dějinám i současnému významu.

Základní škola Hostivař - Pražská základní škola s rozšířenou sportovní výukou - cyklistika, moderní gymnastika, americký fotbal. Mnoho venkovních hřišť v přírodním areálu.

Překladač textů online - Často se ocitáte na anglicky psaných internetových stránkách či studujete cizojazyčné texty? U nás se do této nepříjemnosti dostává velké množství studentů, kterým jde při práci především o čas.

Encyklopedie dějepisu - Na tomto webu naleznete všechny informace od pravěkých lidí až po prvního člověka a vesmíru. Web je doplněn mnoha obrázky a stručnými texty.

cashflow hra - chcete zbohatnout, ale nevíte jak na to ? tato hra a několik knih od jejího tvůrce vás to naučí. opravdu !

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde