Web-Recenze


Vzdělávání, školství, věda

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X Y Z ?Příklady z matematiky i s výsledky - Kvalitní příklady z matematiky na procvičení pro základní, střední a vysoké školy. Sbírka úloh a matematických příkladů, která pomůže při přípravě na maturitu a na přijímací zkoušky na střední i vysok

Školní web - Informace o střední škole

E-ucebnice: pomoc s nákupem učebnic - Hledáte učebnice? Naše stránka Vám pomůže s výběrem.

Pravidelná i vstupní školení řidičů - Potřebujete profesní průkaz nebo prodloužit jeho platnost? Školící středisko Praha vám zajistí školení řidičů.

Sebekoučem.cz - Lenka Benešová - Sebekoučem.cz je vzdělávací projekt se zaměřením na efektivní koučink. Přeměňte své sny na skutečnost.

Tvořte společně s námi - Kurzy kreslení a malování v centru Brna.

Edumenu.cz - vzdelávací portál - Vyhledávací portál o vzdělávání, který obsahuje kurzy, školení, studia, poradenství a hotely. Přehledné vyhledávání podle různých kritérií.

Centrum odborného vzdělávání - Pořádání rekvalifikačních kurzů, kurzů a seminářů s tématy podvojného účetnictví, daňové evidence, personalistiky, mzdového účetnictví,daní, marketingu, managementu a IT technologie.

Elektronicky překladový slovník NTL-2Cz - Elektronický překladový slovník NTL-2Cz patří svými funkcemi a slovní zásobou mezi velice kvalitní překladové slovníky.

Jazyková škola ELVIS - Jazyková škola Elvis - jazykové kurzy: angličtina, němčina, francouzština, pomaturitní studium angličtiny. Vyberte si v jazykové škole Elvis svůj kurz!

Referatyhned.cz - Zpracování podkladů - referáty, seminární práce, bakalářské práce, diplomky

Referáty, seminární práce, bakalářky. - Referáty, seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce, eseje, slohové práce

Elektronické překladače a slovniky - Překladače a slovniky

Angličtina OnLine - Portál o anglickém jazyce - cenné rady, informace, materiály, odkazy.

Jazyková škola s právem SJZ Pelekán - Jednoleté pomaturitní studium ŠPANĚLSKÉHO,ANGLICKÉHO a NĚMECKÉHO JAZYKA zakončené státní jazykovou zkouškou.Pořádání kurzů pro firmy, studenty, začátečníky(i věčné),pokročilé.

Jazykové školy a jazykové kurzy - Databáze jazykových škol v ČR

Mikroskop & mikroskopy prodej - Mikroskopy pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu.Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Když mikroskop tak od motic.cz

Mikroskop & mikroskopy prodej - Mikroskopy pro profesionální tak i školní žákovské potřeby. Prodej a servis mikroskopu.Široká nabídka digitálních laboratorních mikroskopů. Když mikroskop tak od motic.cz

Fyzika,co není běžná-a je přímoSexyNěžná - Nafta Talnet je úžasný projekt - říkáme my studenti. Zapojte se mezi nás do týmu a uvidíte, jak fyzika je (i ta běžná) každodenně sexy něžná.

Rodinná autoškola Šárka - autoškola Haví - Nabízíme výuku nových uchazečů o řidičské oprávnění skupiny B (osobní automobil), školení řidičů referentských vozidel a kondiční jízdy. Jsme autoškola s kvalitou a tradicí.

Portál CI - Portál CI jsou webové stránky, které Vám pomohou proniknout do problematiky Competitive Intelligence – konkurenčního zpravodajství.

Aira - školení a kurzy Excel (Praha) - Společnost Aira GROUP Vám nabízí profesionální počítačové kurzy Excel za skvělé ceny. V nabídce dále naleznete školení programů jako Microsoft Word, Outlook, PowerPoint, Adobe Photoshop a další.

AGENTURA Cizí jazyky - Cizí jazyky, Angličtina, Němčina, Španělština, Francouzština

Angličtina - všetko pre anglický jazyk - Spôsob výučby jazykov je založený na moderných výukových a didaktických metódach, ktoré zaručujú rýchlu a efektívnu prípravu na komunikáciu v cudzom jazyku v každodenných situáciách, práci a pri cesto

Kurzy fotografie - Akademie tvůrčí fotografie nabízí zcela nové kurzy pod vedením profesionálních fotografů.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25900 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde