PCR zkumavky pro laboratoře

Mějte při práci k dispozici kvalitní potřeby. Využijte nabídky společnosti Biogen Praha. Připravili jsme pro vás širokou nabídku produktů a vybavení pro laboratoře. Veškeré nabízené pomůcky si můžete prohlédnout a objednat díky našemu eshopu. Vyberte si například plastové zkumavky s víčkem vhodné pro minicentrifugy.
Vyberte si z velkého množství zkumavek z naší nabídky. Připravili jsme je pro vás v mnoha velikostech podle potřeby. Nabízené zkumavky jsou určené pro PCR aplikace i další laboratorní využití. Prozkoumejte náš sortiment a vyberte si například odběrové či chemické zkumavky. Potřebné vybavení najde v našem sortimentu každý.
Pro uložení i manipulaci se vzorky využijete PCR zkumavky. Nabízíme je v několika barevných provedeních, které vám umožní jednoduché rozpoznávání a skladování jednotlivých vzorků v laboratoři. Díky nim nebudete muset dlouho přemýšlet, které zkumavky jsou ty, které hledáte. Využijte našich služeb a vyberte si do své laboratoře zkumavky i další potřebné vybavení. Biogen Praha je tu pro vás.

PCR zkumavky pro laboratoře Adresa : http://eshop.biogen.cz/zkumavky/zkumavky05-ml
Kategorie: Vzdělávání, školství, věda
Klíčová slova: PCR zkumavky, plastové zkumavky s víčkem, zkumavky, laboratorní vybavení
Uloženo: 21.06.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde