Auto Moto vyhledávač

WWW KATALOG AUTO MOTO FÓRUMObsahuje:
1) Vlastní katalog: je rozdělen do několika důležitých kategorií a podkategorií. Vyhledávat můžete v anglicky i v česky psaných odkazech, pžičemž vyhledávaná frázová slova jsou zvýrazněna tučně a každý odkaz má obrazový náhled. Pokud si umístíte na své stránky jeden ze 3 reklamních prvků (ikona, pohyblivý textový banner či XMLFeed), katalog zvýhodňuje aktivnější odkazy jak v katalogu, tak ve vyhledávání a navíc může vlastník daného zaregistrovaného odkazu získat provizi ze získaných sponzorovaných odkazů.
2) Wapový katalog: je prakticky totožný s katalogem běžícím na mobilní síti. Jsou zde odlišné odkazy než v internetovém katalogu. Také kategorií je zde méně a neobsahuje podkategorie.
3) Auto Moto Inzerce: je rozdělena do 3 sekcí a to Osobní automobily, Motocykly a nákladní vozidla. Navíc zde funguje vyhledávání (metoda AND). Kdo není spokojen s textovým vyhledáváním, může navštívit doménu, ze které katalog data čerpá a využít přesného parametrického vyhledávání. Inzerce má unikátní aktualizační systém, takže se nemůže stát, že by zde pobývaly staré inzeráty delší dobu, než je zdrávo.
4) Bazar 1000stones: bazar, kde každý může inzerovat prakticky cokoli. Bazar má rovněž aktualizační systém. Součástí každého inzerátu může být jedno foto do velikosti 60 kB.

Auto Moto vyhledávač Adresa : http://automotoforum.cz
Kategorie: Vyhledávače, portály
Klíčová slova: katalog,inzerce,bazar,auto,moto,pagerank
Uloženo: 14.03.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 3.2

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde