Web-Recenze


Sport

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W X Y Z ?Cyklosport Hynek, jízdní kola a přísluše - Prodej a servis pro jízdní kola, rotopedy a další posilovací stroje, již odroku 1990.

Trhový Štěpánov- RABBIT - Oficiální stránky oddílu stolního tenisu ve Štěpánově.

Internetový obchod s koly značek scott a - Internetový obchod s koly značek scott a kellys

Nordic walking hole - Nordic walking hole se používají u tzv. Nordic walking chůze, nazývané též Severská chůze, která srdce zatíží stejně jako pomalý běh, nohy však výrazně méně.

Water Element - Vodácké centrum - Vodácké centrum Water Element nabízí kopletní sortiment lodí a vodáckého vybavení a vodáckých potřeb. Najdete u nás vodácký bazar, vodáckou půjčovnu nebo servis veškerého vodáckého vybavení a doplňků.

Školní sportovní klub Očov Hodonín - ŠSK Očov Hodonín (SFK Slovácko) je sportovní klub při ZŠ Očovská.

fanděte.cz - sport, výsledky - sportovní zpravodajství, celosvětové fotbalové i hokejové výsledky

tandemové seskoky-funtandem - tandemový seskok-originální dárek pro každého.výška seskoku 4km. skáčeme po celé Čr. osobní přístup tandempilotů.u nás si seskok užijete. dárkové poukazy se slevou

Golden Bodybuilding - kulturistika - Kulturistika, fitness a volný čas, posilování, činky, stroje, e shop, sportovní a zdravá výživa, trenérské služby, sestavení jídelníčků na míru, konzultace, forum, chat, clubové členství, slevové kart

Neprůstřelné vesty EnGarde - Neprůstřelné vesty EnGarde pro civilisty i profesionály, vyráběné z vláken DYNEEMA, nejpevnějších na světe. Záruka na vesty 10 let !

Adrenalin ve vzduchu - Tandemové seskoky - Tandemové seskoky s profesionálním týmem české reprezentace. Tandemové seskoky jsou nejbezpečnější způsob, jak prožít minutový volný pád. Skáčeme v celé republice. Tandemový seskok je nejhezčí dárek

VŠ LIGA - squash - Amatérská squashová soutěž pro studenty i absolventy vysokých škol. Pro hráče a hráčky všech úrovní, i začátečníky.

Web o cvičení a sportu - Web, který popisuje různé druhy cvičení a sportů, ukazuje příklady cviků například z pilates nebo jógy a nabízí tipy pro zdravý životní styl.

Fitfarm - sportovní výživa a oblečení - Prodej sportovní výživy a oblečení pro sport a volný čas.

Doplňky výživy a fitness - Prodej Doplňků výživy a fitness vybavení

..official Ultras Nitra site.. - ..official Ultras Nitra site.. | Trogári 1909

Lanové centrum Malá Skála - Největší lanové centrum v Českém ráji unikátní svou rozlohou a počtem překážek.

Vše na golf - s garancí nejnižší ceny - Zásilkový obchod s golfovým sortimentem za nízké ceny. Nakupovat online můžete golfové hole, míčky, vozíky, rukavice, oblečení obuv a bagy.

Rybářské potřeby Párys - Rybářské potřeby pro všechny správné rybáře. Skutečný rybářský ráj pro všechny rybáře, kteří propadli kouzlu s názvem rybařina.

Amatérský hokejový klub - Amatérský hokejový klub z Litvínova. Jeho historie, současnost a možná budoucnost. Tým, který chce mít vždy něco víc, než ostatní týmy.

Paintball club Morava – firemní akce - Zajištění firemních, propagačních i osobních paintballových akcí a turnajů. Již od roku 1999 pro Vás připravujeme paintballové akce...

SMS výsledky - Výsledky sportovních zápasů na Váš mobilní telefon formou SMS.

Capoeira Mandela - Praha - Capoeira, Fit Brasil a Samba - kurzy pro úplné začátečníky i pokročilé v centru Prahy. Přijďte si protáhnout tělo v rytmu energií nabité Brazílie.

Eshop se sportovním vybavením - CCBSPORT - Nízké ceny, kvalitní zboží, široký sortiment horských kol, in-line bruslí, lyží a sportovního vybavení naleznete v naší kamenné i internetové prodejně CCBSPORT Praha Modřany.

Tom Web - Stránky věnované horám, trekování, VHT a zkušenostem s outdoorovým vybavením

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162