Karate info

Karate-info.czČeský internetový portál, který navštívilo již něco málo přes 2,5 mil. návštěvníků, působí na internetové scéně řadu let. Nabízí širokou škálu zajímavých informací o aktuálním dění ve světě karate a mnoho dalšího v profesionálním provedení php.

Přehlednost:
Zhlediska přehlednosti bych na těchto stránkách neviděl žádný problém. Jednoduché menu na levé straně, aktuální články uprostřed stránek a další odkazy a reklamy, které nijak nezasahují do chodu webu.
90%

Aktualizace
Stránky jsou téměř každý den aktualizovány, nechybí zde výsledky z různých soutěží ani fotografie.
95%

Obsah
Na www.karate-info.cz se budou určitě rádi vracet ti, jenž chtějí znát vše o sportovním karate a dění okolo něj. Navíc zde uživatelé mohou najít další zajímavé informace a rozhovory. Dalším plusem je diskuzní forum, kde si mohou lidé vyměňovat své názory, avšak musí se zaregistrovat a přihlásit. Bohužel není tak hojně navštěvované, jak by si zasloužilo. Karate-info také nabízí odkaz na internetový obchod se sportovními potřebami společnosti Kaze.
100%

Komunikace s návštěvníky
Je zde možné napsat redakci stránek nějaký ten dotaz, většinou druhý den odpoví. Také si tady můžete napsat svůj e-mail a na ten poté budou chodit oznámení o novinkách na stránkách.
95%

Grafika
K tomuto temátu není co říci, pěkně zpracované v příjemném prostředí.
100%

Vyhodnocení: 96%
Z mého pohledu výborné stránky, kterým nemůžu nic vytknout. Tudíž jen popřeji mnoho dalších návštěvníků a let na internetovém poli www stránek a doporučiji navštívit.

RockySouthPaw 22. ledna 2009
Karate info Adresa : http://www.karate-info.cz
Kategorie: Sport
Autor: rockysouthpaw
Klíčová slova: karate, bojové sporty, bojová umění, wkf
Uloženo: 22.01.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde