banda!cz - týmové stránky pro každého

Web banda!cz je od počátku stavěn pro potřeby amatérských týmů a klubů jejichž členové se potřebují domlouvat na akcích, sdílet fotky, zhodnotit své výkony či si jen tak pokecat v diskuzním fóru.

Asi nejdůležitější částí aplikace je kalendář akcí týmu. Mohou v něm být jak události jednorázové tak i akce které se pravidelně opakují. Členové týmu pak mají možnost potvrdit či nepotvrdit svou účast na akci. Systém také sám s předstihem rozesílá členům upozornění na nejbližší akci.

Druhou funkcí kterou jinde nenajdete je klubová pokladna s níž lze snadno, přehledně a transparentně vést klubovou pokladnu. V případě, že klubovou pokladnu tým nepotřebuje, lze ji samozřejmě vypnout.

Samozřejmostí je pak již v úvodu zmíněné diskuzní fórum, fotogalerie, možnost vkládání článků či anket. Vše je připraveno tak aby správce týmových stránek měl co nejméně práce a nemusel znát o tvorbě www stránek vůbec nic. Díky připraveným šablonám a jednoduchému rozhraní pro změnu vzhledu stránek může mít každý amatérský tým profesionální stránky. A navíc zdarma.

banda!cz - týmové stránky pro každého Adresa : http://www.banda.cz/
Kategorie: Sport
Klíčová slova: stránky zdarma, fotbal, florbal, hokej, sport, cms
Uloženo: 15.01.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2
Hodnocení webu: 3.7

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde