SkiČenkovice - lyžařský areál a grasski

SkiČenkovice.eu lyžařský areál Buková hora a grasski (travní lyžování).

SkiČenkovice - informace o lyžařském areálu Čenkovice, travní lyžování (grasski), horské (terénní) koloběžky, web kamera, půjčovny, vleky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, ubytování, počasí a mnoho dalších informací. Čenkovice - Ski areál Buková hora - lyžařské a rekreační středisko se nachází na rozhraní Orlických hor a Jeseníků v Bukovohorské hornatině v nadmořské výšce 750-958 m. Je snadno dostupné z hlavních silničních tahů "Praha - Hradec Králové - Šumperk - Ostrava" silnice č. 11, "Brno - Letovice - Svitavy - Lanškroun" silnice č. 43.
Ski centrum nabízí 7 sjezdovek (5 lehkých a 2 střední náročnosti), snowpark, snowtubing, 8 vleků (umělé zasněžování a možnost nočního lyžování). Sjezdové tratě na severních svazích umožňují lyžování i v jarních měsících. Několik desítek kilometrů perfektně udržovaných běžeckých tratí a hřebenová cesta z Bukové hory na Suchý Vrch dále na Vysoký kámen nad Mladkovem láká spoustu vyznavačů klasického lyžování.
Nabídka služeb: profesionální snowboardová škola, lyžařská škola a školka, půjčovny lyží a snowboardů, restaurace, rychlé občerstvení, ubytování v soukromí, chatách a apartmánech, penziony, rekreační zařízení, ubytovny, kontakty na odtahovou a asistenční službu, autoservis, pneuservis, sportovní potřeby, krytý plavecký bazén Česká Třebová, webkamera, předpověď a aktuální počasí, radarová mapa a další info pod odkazy v menu.
V létě je zde spousta možností pro individuální turistiku a cykloturistiku – Suchý Vrch (rozhledna 998m n.m.), Bouda (dělostřelecká tvrz, součást pohraničního opevnění), Pastvinská přehrada. Můžete si zahrát minigolf, tenis, nohejbal, volejbal.
Adrenalinové sporty - travní lyžování, sjezd na svahu Vigona, horské (terénní)koloběžky, sjezd na svahu Vigona. Je zde i půjčovna travních lyží a horských (terénních) koloběžek. Pořádají se zde závody v travním lyžování. Světová pohár v travním lyžování, Mezinárodní FIS závod a Český pohár v travním lyžování.
SkiČenkovice - lyžařský areál a grasski Adresa : http://www.skicenkovice.eu/
Kategorie: Sport
Klíčová slova: Čenkovice,SkiČenkovice,Buková-hora,travní lyžování,horské koloběžky,lyžařský are
Uloženo: 17.08.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde