Změřte si svou tepovou frekvenci!

Máte zálibu sport? Tak to vám doporučujeme perfektního pomocníka pro řízení tréninku a osobních výkonů. Objednejte si speciální měřiče tepu z naší nabídky. Tak budou vaše sportovní výkony pod profesionální kontrolou. Uvidíte že vaše tělo a zdraví vám bude vděčné. Zboží vám ihned odešleme po zaslání objednávky, protože většinu našich produktů máme na skladě. Máte možnost i vyzvednutí svého měřiče tepu v jedné z našich kamenných poboček.
Spolehněte se na záruku i garanci plného servisu
Naše služby vám jsou plně k dispozici. Zboží vám poskytujeme již 12 let. Naším cílem je co nejvíce uspokojovat přání zákazníka. Proto v nabídce máme jen zboží té nejvyšší kvality. Spolupracujeme jedině s autorizovanými dovozci do ČR. Mějte svůj trénink pod kontrolou. Objednejte si svůj měřič tepu ještě dnes. V rámci našich služeb je i záruční a pozáruční servis. Garance plné záruky je samozřejmostí.
Sníte o perfektní postavě, nebo jen chcete zhubnout pár kil? Tak to začněte sportovat, protože jedině sport zocelí tělo i ducha a dodá vám fyzickou kondici. Rádi běháte? Tak to využijte běžecké sporttestery. Co všechno zvládnou běžecké sporttestery? Změří vaší aktuální tepovou frekvenci a určí vám vhodnou zátěž na daný den. Prohlédněte si naše webové stránky, zejména sekci běžecké sporttestery. Zvolte si ten svůj na míru vašim požadavkům. Dopravu zdarma nabízíme u všech modelů.
Změřte si svou tepovou frekvenci! Adresa : http://www.pulsmetry.cz/
Kategorie: Sport
Klíčová slova: Měřiče tepu, Běžecké sporttestery
Uloženo: 07.08.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde