Zumba v kostce - lekce, oblečení, video

Zumba je nový fitness program rozšířený po celém světě, a ne bezdůvodně! Chcete mít dokonalé tělo, ale nechcete ve fitcentru trávit celé dny? Zumba je řešení pro vás. Zumba je cvičební tanec ve stylu latinské hudby. Je tak mnohem zábavnější, a proto si ani neuvědomujete, že cvičíte a spalujete velké množství kalorií.

Zhubnout a být aktivní? Asi cíl každého z nás, ale mnoho z nás to také brzy vzdá. Nyní to zvládne každý, řešení je zde. Kolumbijský fitness trenér Alberto Perez má řešení, jeho nejnovější vynález, Zumba! Zumbě již propadla celá Amerika, od mladých až po staré, cvičí i celebrity. A důvod? Zumba je zábava! Po pár týdnech si všimnete ohromného rozdílu, bude se cítit lépe a hlavně budete hubnout!

Zumba znamená „rychlý zábavný pohyb“. Je to kombinace cvičení a tance na houpající se latinskoamerické rytmy. Salsa, Flamenco nebo Merengue, všechno je možné. Dokonce i Hip Hop Zumba je nyní populární! Každá lekce Zumby je jedna velká party, ani si neuvědomíte, že skutečně cvičíte a zhubnete. Je to jako jít do klubu! Žádná pevná choreografie, Zumba je tu pro každého, kdo miluje rytmickou na hudbu!

Již během rozcvičení vás okamžitě dostane do správné nálady. Je to jako být ve slunné Kolumbii, když se tančí! Zumba je návyková a nechcete přestat. Každá další lekce přináší nové a nezapomenutelné cvičení.

Zumba v kostce - lekce, oblečení, video Adresa : http://zumba.hox.cz
Kategorie: Sport
Klíčová slova: zumba, oblečení, video, tanec, cvičení, lekce, fitness, hubnutí, sport
Uloženo: 02.06.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde