Cottelli Valerie Souprava podprsenky a tanga kalhotek - Erotická souprava polootevřené podprsenky a prostřiženými tanga kalhotkami.

Cena: 649Kč s DPH.
Vibrátor Big Boss - Vibrátor je multirychlostní, takže se s ním rozhodně nudit nebudete! Vibrace se ovládají plynule otočným kolečkem na jedné straně vibráto...

Cena: 399Kč s DPH.
Fleshlight Girls - Nikki Benz Reign (anal) - Fleshlight - model Zadeček. Originální otisk zadečku pornostar světové úrovně Nikky Benz. Vagina je pro:- všechny muže, kteří ma...

Cena: 1799Kč s DPH.
Obsessive košilka Miamor - černá - Košilka s nastavitelnými ramínky je vyrobena z elastického materiálu. Dolní okraj má lemován pružnou krajkou, stejně tak jako vý...

Cena: 599Kč s DPH.


UNIpoker - liga poker Texas Hold´em

Webové stránky unipoker.cz jsou věnované studentskému pokeru. Pořádáme na nich pokerové turnaje na internetu a v pokerových klubech. Sestavujeme žebříčky hráčů a jednotlivých škol a zveřejňujeme reportáže a rozhovory s nejlepšími hráči.
Pořádáme pravidelné online turnaje přes internet, kterých se účastní všichni hráči ligy. Tyto turnaje probíhají každou neděli a jejich výsledky jsou vyhodnocovány v našich žebříčcích. Pro větší objektivitu jsou počítány jen dva nejlepší výsledky v měsíci.
Dále pořádáme dvakrát do měsíce živé turnaje, které probíhají v pokerových klubech. Na webových stránkách poté zveřejňujeme pravidelné fotoreportáže.
UNIpoker - liga poker Texas Hold´em Adresa : http://www.unipoker.cz
Kategorie: Sázení, kasína
Klíčová slova: poker, liga, student
Uloženo: 01.04.2008
SexshopSexshop Erotické.pomůcky.net nabízí kvalitní erotické zboží z příjemných materiálů a za solidní ceny. Vše posílá v diskrétním balení.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1.2
Hodnocení webu: 1

Notice: Undefined offset: 26 in /mnt/data/accounts/s/samurajj/data/www/web-recenze.cz/www/recenze.php on line 342

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde