Cottelli Alice Podvazkový komplet S-L - červený - Souprava krajkového korzetu, kalhotek a punčoch. Prostě hodně muziky za málo peněz.

Cena: 329Kč s DPH.
Butterfly Rotační vibrátor na G-bod - růžový - Vibrátor je vybaven rozměry lehce nadstandardního penisu se zakončením pro stimulaci G-bodu, navíc má však v horní části rotační kuličky, kte...

Cena: 1299Kč s DPH.
Giant Lover nadprůměrný vibrátor - tělový - Gigantický milenec je obrovský umělý vibrační penis. Obliba těchto kolosů prudce roste - proto jsme rošířili naší nab...

Cena: 879Kč s DPH.
Imperia Košilka babydoll - Sexy košilka s tangy pro vzrušující postelové hrátky. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.

Cena: 629Kč s DPH.


Pokerboom prodej pokru a rulety

Stránka se zabývá prodejem pokerových potřeb, jakož i potřeb pro hraní rulety, black jacku. Věnujeme se prodeji pokerových stolů, pokerových pláten, karet, žetonů, rulet a dalších předmětů zábavního průmyslu. Zabýváme se i výrobou těchto potřeb, takže jsme plnohodnotná firma, která umí jaké výrobky prodává. Kromě toho nabízíme i prodej bilairdových stolvo na stránce bonoshop.cz, takže naše paleta produktů je opravdu široká. Na Tektit stránce nabízíme kulečníkové potřeby, jako tága, stoly ale i příslušenství pro hraní šipek, elektronické terče, stolní fotbal a další hry. Jsme slovenská firma, která na trhu již působí 15 let a naše zkušenosti a know hoe nás zaraďaujem mezi přední společnosti ve střední Evropě se spokojenými zákazníky nejen na Slovensku, ale i v mnoha jiných zemích evropy a světa.
Pokerboom prodej pokru a rulety Adresa : http://www.pokerboom.cz
Kategorie: Sázení, kasína
Klíčová slova: poker, pokrové stoly, karty, žetony, blacj jack, ruleta, craps,
Uloženo: 26.09.2013
SexshopDarujte žetrovný erotický dárek (od vtipného trička, přes erotické sladkosti až po nafukovací pannu) nebo si prohlédněte erotické hry.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

Notice: Undefined offset: 26 in /mnt/data/accounts/s/samurajj/data/www/web-recenze.cz/www/recenze.php on line 342

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde