Passion Catsuit Lambada - černý - Sexy komplet ve složení 80% nylonu a 20% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.
Real Deal Natural realistický vibrátor - Standardní vibrátor znamená u tohoto modelu běžně známé vibrace, obvyklý tvar a samozřejmě i velikost. Ovládá se plynulým otočným regulátor ...

Cena: 329Kč s DPH.
King Kong vibrátor 32 cm - Obří vibrátor anatomického tvaru se žilnatým povrchem nabízí délku 32 cm a exkluzivní průměr celých 11 cm

Cena: 889Kč s DPH.
Cottelli Collection Souprava topu a kalhotek - Krásný komplet kalhotek s topem ve sladěném provedení ideální na svádění i na běžné spaní. Uživatelky jistě ocení klasický střih kalhotek, který díky témě...

Cena: 549Kč s DPH.


KolemDvou.cz - klub profi sázkařů

Klub profesionálních sázkařů, unikátní výměna tipů s vysokou úspěšností, rozsáhlé diskusní fórum o sázkách a sázení. Soutěže o hodnotné ceny i finanční bonusy. Tipovaní a dobré tipy na fotbal, tenis, hokej, NBA, NHL, MLB a basketbal. Každý uživatel může získat až 55000,- Kč.

Unikátní výměna tipů mezi sázkaři kurzového sázení. Systém „k2“ je klub profi sázkařů, kteří si vyměňují tipy na sportovní zápasy. Využívá se jednoduchého principu:
„Každý sázkař by měl být schopen vybrat během týdne jeden jediný tip, kterému nejvíce věří, tento tip zašle do systému a obratem získá tipy ostatních lidí ze systému“.

Od založení k2 (srpen 2002) prošlo stránkami více než 130.000 unikátních návštěvníků a bylo zpracováno přes 50.000 tipů.

KolemDvou.cz - klub profi sázkařů Adresa : http://www.kolemdvou.cz
Kategorie: Sázení, kasína
Klíčová slova: sázky, sázení, tipovaní, výhra
Uloženo: 14.06.2010
SexshopSexshop Erotické.pomůcky.net nabízí kvalitní erotické zboží z příjemných materiálů a za solidní ceny. Vše posílá v diskrétním balení.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 4.8
Hodnocení webu: 4.8

Notice: Undefined offset: 26 in /mnt/data/accounts/s/samurajj/data/www/web-recenze.cz/www/recenze.php on line 342

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde