Intensa set - černý - Podprsenka a tanga v sexy setu. Materiál: 90 % polyamin a 10 % elastan.

Cena: 450Kč s DPH.
Layla Fiorette Rotační vibrátor na G-bod a klitoris - bílý - Voděodolný rotující vibrátor se stimulátorem klitorisu a rotujícími kovovými kuličkami nabízí celkem 7 funkcí z toho tři pulzace, 1 ...

Cena: 1289Kč s DPH.
Butterfly Rotační vibrátor na G-bod - fialový - Vibrátor je vybaven rozměry lehce nadstandardního penisu se zakončením pro stimulaci G-bodu, navíc má však v horní části rotační kuličky, kte...

Cena: 1299Kč s DPH.
Passion šaty Beata černé - Sexy komplet ve složení 80% polyamidu a 20% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.


KolemDvou.cz - klub profi sázkařů

Klub profesionálních sázkařů, unikátní výměna tipů s vysokou úspěšností, rozsáhlé diskusní fórum o sázkách a sázení. Soutěže o hodnotné ceny i finanční bonusy. Tipovaní a dobré tipy na fotbal, tenis, hokej, NBA, NHL, MLB a basketbal. Každý uživatel může získat až 55000,- Kč.

Unikátní výměna tipů mezi sázkaři kurzového sázení. Systém „k2“ je klub profi sázkařů, kteří si vyměňují tipy na sportovní zápasy. Využívá se jednoduchého principu:
„Každý sázkař by měl být schopen vybrat během týdne jeden jediný tip, kterému nejvíce věří, tento tip zašle do systému a obratem získá tipy ostatních lidí ze systému“.

Od založení k2 (srpen 2002) prošlo stránkami více než 130.000 unikátních návštěvníků a bylo zpracováno přes 50.000 tipů.

KolemDvou.cz - klub profi sázkařů Adresa : http://www.kolemdvou.cz
Kategorie: Sázení, kasína
Klíčová slova: sázky, sázení, tipovaní, výhra
Uloženo: 14.06.2010
SexshopSexshop Erotické.pomůcky.net nabízí kvalitní erotické zboží z příjemných materiálů a za solidní ceny. Vše posílá v diskrétním balení.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 4.8
Hodnocení webu: 4.8

Notice: Undefined offset: 26 in /mnt/data/accounts/s/samurajj/data/www/web-recenze.cz/www/recenze.php on line 342

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde