Passion Catsuit Scarlett černý - Sexy komplet ve složení 80% polyamidu a 20% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.
Silvia Saint Black Jewel Perlový vibrátor - Gelový vibrátor z měkčeného PVC na první pohled zaujme exotickou černou barvou a zajímavým provedením. Na špičce vibrátoru jsou totiž masážní k...

Cena: 299Kč s DPH.
Palm Pal Ur3 Pussy - Realistická vagína - Tato erotická pomůcka je vyrobena z kvalitního, velmi realistického materiálu, který je bezpečný a neobsahuje žádné ftaláty. Mastu...

Cena: 399Kč s DPH.
Imperia Košilka babydoll - Sexy košilka s tangy pro vzrušující postelové hrátky. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.

Cena: 629Kč s DPH.


Anticasíno tým

Jsem rád, že jste si našli čas a navštívili jste mé stránky. Jmenuji se Jiří Burda. Mezi mé největší koníčky patří hraní v casínu. Věnuji se tomu již několik let a to prostřednictvím internetových casín. Nejen, že se při hře skvěle bavím, ale i si slušně přivydělám.

Rozhodl jsem se, že udělám webové stránky, kde Vás seznámým s mými metodami jak se stát úspěšným hráčem v online casínech. Mým cílem je vybudovat širokou hráčskou komunitu, plnou úspěšných hráčů, kteří se chtějí při hře jak pobavit, tak i vydělat pěkné peníze.

Na stránkách pak také najdete několik rad jak získat bezbolestně peníze z internetové sázkové kanceláře a nebo rady jak uspět v pokeru.

Pokud by ani Vás tohle nezaujalo, tak jsem zde uvedl několik dalších fungujících výdělků, kterým jsem se kdysi více věnoval a které fungují do dnes.

Zkrátka jsem chtěl udělat web, který poslouží co nejširší veřejnosti a usnadní to všem co hledají způsob jak si na internetu vydělat.

Pokud Vás těchto pár řádek zaujalo, vítejte a chovejte se jako doma!

Anticasíno tým Adresa : http://www.casino.tym.cz/forum
Kategorie: Sázení, kasína
Klíčová slova: ruleta,sázení,výdělek,ruletní systémy,casíno,kasíno
Uloženo: 15.09.2006
SexshopLevný Sexshop s kvalitním erotickým zbožím - Erotické.pomůcky.net - malé i velké erotické pomůcky pro splnění Vašich fantazií.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 3

Notice: Undefined offset: 26 in /mnt/data/accounts/s/samurajj/data/www/web-recenze.cz/www/recenze.php on line 342

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde