NAVIGATORIA

NAVIGATORIA je informačním servisem nové generace, jenž do sebe zahrnuje všechny potřebné funkce příručky na cesty a pro podnikání s možností navigace prostřednictvím interaktivní trojrozměrné mapy.

Zde naleznete nejpodrobnější informace o společnostech města, o poskytovaných službách, slevách, prováděných akcích, veletrzích a výprodejích. Na interaktivní mapu jsou zaneseny jak nejznámější, tak i málo známé architektonické a historické památky. Vzájemná součinnost s uživatelem je uskutečňována za pomoci informačních terminálů se specializovaným softwarem. Veškeré informace jsou poskytovány v několika jazycích, v současné době systém funguje s podporou českého, ruského, anglického a německého jazyka. V nejbližších plánech je zavedení japonského, francouzského a italského jazyka.

Možnosti software dovolují:

1. Najít na mapě jakýkoliv z objektů: stavbu na adrese, ulici podle názvu, získat informace o organizacích, které se v budově nacházejí
2. Provést vyhledání společnosti podle názvu, telefonu, e-mailu
3. Za pomoci vhodného rubrikátoru vybrat společnosti, které vás zajímají, dle zadaných kritérií (například, pokud chcete najít italskou restauraci nebo si pronajmout auto)
4. Vybrat vhodné měřítko mapy s různým zpřesňováním
5. Vytisknout fragmenty mapy spolu s informací o vybraných společnostech (pro verzi CITY, WEB) nebo vytisknout trasu cesty (verze TOURIST) na tiskárně vestavěné do terminálu
6. Seznámit se s aktuálními akcemi, které se ve městě konají (výprodeje, výstavy a jiné)

K dispozici je několik verzí softwaru, které jsou zaměřeny na různé cílové skupiny.
NAVIGATORIA Adresa : http://www.nabigatoria.cz
Kategorie: Reklama, propagace
Klíčová slova: reklama
Uloženo: 11.03.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde