naseviztka.cz

nasevizitka.cz nabízí možnost výběru grafické podoby vizitky. Bohatý výběr grafiky, rychlý a kvalitní ofsetový tisk na 400 gr. papíře. Možnost vytvoření vlastní vizitky, z připravených obrázků či fontů.
Vizitky snadno a rychle! – návod na použití našeho webu

Na stránkách si vlevo vyberte obor svého podnikání, vyberte si z námi nabízených šablon, klikněte na tu vizitku, která se Vám líbí, vyplňte své osobní a firemní údaje, objednejte množství kusů, zaplaťte a do druhého dne Vám Vaše vizitky zašleme.

Pokud už grafiku vizitky máte, prostě ji jen prostřednictvím našich stránek pošlete do tisku, objednejte množství kusů, zaplaťte a do druhého dne jsou vizitky zaslány až k Vám.

Všechny naše vizitky jsou standardně tištěny ofsetem na kvalitní 400 gr. lesklý papír.


Pokud byste si rádi vytvořili vizitku vlastní, máte možnost v odkazu Vaše grafika. Použít přitom můžete naše obrázky a fonty dle Vaší volby.
Máte kromě vizitek i další tisková přání? Chcete současně vytisknout hlavičkové papíry, potisknout obálky, vyrobit razítko, vytvořit papírové složky? Pokud ano, prosím kontaktujte nás.

Kontaktujte nás také v případě, že chcete udělat šablonu Vaší vizitky pro všech 300 pracovníků Vašeho podniku a optimalizovat tiskové náklady (budeme za Vás sledovat množství objednávek jednotlivých zaměstnanců a tisknout až v případě, že počet dosáhne určitého množství kusů). Tisk potvrdí Vaše marketingové oddělení či pověřený pracovník firmy.
naseviztka.cz Adresa : http://nasevizitka.cz
Kategorie: Reklama, propagace
Klíčová slova: vizitky, vizitka, tisk, online, grafika, offset
Uloženo: 01.02.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde