Web-Recenze


Průmysl, zemědělství­, výroba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?Plachtové nebo - Nezáleží na tom, či potrebujete plachtu na reklamné účely či tie súkromné. Naša firma sa s radosťou a ústretovosťou postará o výrobu tej najkvalitnejšej plachty, akú ste kedy vlastnili.

bazar náhradních dílů VZV - Prodej nových a zánovních náhradních dílů na paletové vozíky a vysokozdvižné vozíky.

Špecializovaný pracovný portál - Odborný pracovný portál fullindustry.com je špecialistom na pracovné pozície v priemysle a stavebníctve, ktoré inzerujú firmy z Európskej únie.

Čisté prostory - dodávky na klíč - Firma CRAC dodává čisté prostory na klíč. Projekce, realizace a komplexní inženýrské služby v oblasti čistých prostor.

Výroba ocelových a nerezových výrobků - Perfectia, s.r.o. svařuje ocel a nerez, vyrábí pro vás kvalitní zábradlí, schodiště, brány, vany a konstrukce z oceli az nerezu. Kromě svařování poskytujeme i montáž dodaných výrobků.

Porez a prodej stavebního řeziva, KVH , - MP - HOLZ porez a prodej stavebního řeziva. Dovoz řeziva. Nabízíme dřevo na krov, krovy na míru, hoblované řezivo, střešní latě, dřevěné hranoly, tatranský profil, srubové obklady, KVH a BSH hranoly.

Jaká je výhoda hliníkového zábradlí - Jaká je výhoda hliníkového zábradlí firmy ALZABRADLI s.r.o., oproti pozinkované oceli?

Truhlářství Miroslav Šteker - Naše firma se zabývá výrobou kvalitních postelí, paland a patrových postelí již od roku 1989.

Levné vysokozdvižné vozíky - Levné vysokozdvižné vozíky, prodej servis pronájem.

Vazačka armatur - Naše firma přichází na trh s nabídkou nového akumulátorového nářadí - vazačky armatur, která slouží k provedení stejnoměrných spojů armovacího železa ( roksorů) nebo karisítí při provádění veškerých ž

Tryskací technika - Wista - Tryskání,pískování,tryskací stroje,tryskací boxy,tryskací haly,tryskací kabiny,metací stroje,ochranné prostředky,příslušenství,vakuová technika,norclean,abrazivo,abraziva,povrchové úpravy,čištění povr

Truhlářství Kučera - Truhlářská výroba pro váš interiér i exteriér. Truhlářství Kučera vyhotoví dle přání zákazníka jakýkoli nábytek ze dřeva na míru.

Sortiment přímo od výrobce & názory - Hlavní účely tohoto webu jsou dva :1) co nejvíce podpořit kvalitní soukromníky a firmy a upozornit na nepodctivé,lajdácké a nespolehlivé firmy2) podpořit prodej domáích kvalitních produktů tím, že zde

Betonová skořepinová tvárnice - BST levná, rychlá, ekologická výstavba.

Truhlářství Pavel Hampl - Zařizujeme soukromé byty, RD, novostavby, kanceláře a jiné. Profesionální servis od prvotní konzultace, přes zaměření v prostoru, návrh v 3D programu, poradenství, výrobu, dodávku a montáž.

Prodej - krbové dříví, palivové dříví - Naše firma se zábývá výrobou a prodejem palivového dříví a ostatních eko-paliv. Naše ceny nejnižší v celé České republice.

Septiky plastové - Firma Vodní zdroje Ekomonitor Chrudim vyrábí septiky, které slouží k čištění odpadních splaškových vod malých zdrojů znečištění (rodinné domy, rekreační objekty apod.).

Výroba dřevěných kostek s obrázky - Naše firma se zabývá výrobou a prodejem dřevěných obrázkových kostek pro děti(KUBUSŮ), dále zakázkovou výrobou kostek a exportem do světa. Nejznámější je naše Sněhurka, Popelka a Pejsek a kočička.

STAVITELSTVÍ DANIEL STRYK s.r.o. - Zateplení fasád, rekonstrukce panelových domů, rekonstrukce bytových domů, dřevostavby a rodinné domy.

Bios Dobříš - Příhradové vazníky - Naší hlavní výrobní náplní jsou především tradiční příhradové styčníkové vazníky, dále dodávky a montáže klasických tesařsky vázaných krovů a konstrukcí a realizace kompletních střech - střechy na klí

Jiří Zikeš – Provazy – Nová Paka - Firma ZIKEŠ - Vyrábí provazy, lana, motouzy, autolana, pletené a stáčené textilní šňůry z přírodních i umělých materiálů - Nová Paka.

Fill-Pack s.r.o. – Obaly, balení - Vyrábíme průmyslové obaly z polyetylénu, CP boxy, CP rastry, šité průmyslové vložky, PE tvarovky, tištěné obaly pro zemědělství, komplexní balení pro automobilový průmysl a obaly pro elektronický prům

vysokozdvižné vozíky m+m hydraulic - vysokozdvižné vozíky, manipulační technika – prodej a servis, paletové vozíky, přídavná zařízení, školení řidičů vzv, technické kontroly, lakovna, prodej náhradních dílů na vozíky

www.ballet.cz s.r.o. obaly balicí stroje - Společnost www.ballet.cz s.r.o. poskytuje kompletní servis v oblasti obalové techniky. Vyrábíme a prodáváme obaly, obalové materiály, zajišťujeme prodej a servis balících strojů. Bublinková fólie, PE,

Nábytek od výrobce Alupress - Výrobce a velkoobchod nabízející kancelářský a sedací nábytek: dřevěné, kovové i plastové stoly, židle a podnože. Nábytek vyniká exkluzivním designem, množstvím variant a vysokou trvanlivostí.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162