Web-Recenze


Průmysl, zemědělství­, výroba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?Pohodlí pro Vašeho psa - Výroba a prodej psích bud a potřeb pro psy.

Turlak – prášková a mokrá lakovna - Provádíme úpravy výrobků práškovým lakováním, fosfátováním a pískováním, nátěry konstrukcí a fasád, malířské a lakýrnické práce.

Tržby odvetvia chémie za 1. polrok 2014 - Tržby odvetvia chémie za 1. polrok 2014 opäť poklesli o 5 %

Hladinoměry a průtokoměry EMKOMETER - Společnost EMKOMETER patří mezi nejvýznamnější výrobce průtokoměrů a hladinoměrů v Čechách a již realizovala tisíce měření doma i v zahraničí.

Truhlářství Michalik a syn - Výroba nábytku z masivu i lamina. Vyrábíme kvalitní dřevěná okna, dveře, schody i nábytek pro ložnice, kuchyně či dětské pokoje.

Vladimír Štos – výroba mačkačů zrna - Výroba a prodej mačkačů zrní všeho druhu, pro všechna užitková zvířata. Válce mačkačů jsou vyrobeny z tvrzené oceli.

Pavel Novák – klempířství a pokrývačství - Nabízíme veškeré pokrývačské práce. Pokládka, oprava a výměna všech druhů střešních krytin. Rekonstrukce, realizace, opravy šikmých střech, včetně tesařských prací. Výroba a montáž klempířských prvků.

Styrotrade - výrobce polystyrenu EPS - Styrotrade, a.s. je významným dodavatelem komponentů pro zateplovací systémy - ETICS. Hlavní činnost společnosti spočívá ve výrobě rozsáhlé škály výrobků z pěnového polystyrenu.

Truhlářství Vratislav Soukup - Zakázková výroba truhlářských výrobků. Výrobky z masivního dřeva a lamina, případně doplněné o kovové prvky a další alternativní materiály.

Správný průběh stavby či rekonstrukce z - Máte před sebou výstavbu rodinného domu či podobného objektu? Potřebujete realizovat rozsáhlou rekonstrukci?

Betonové jímky na akci Temelín - Betonová jímka byla dodána na JE Temelín

Vyrábíme hliníkové profily L,U,T,O, - Hliníkové L,U,T,O, konstrukční,markýzové profily pro okna,skříně, dveře, pro sprchové kouty,sítě proti hmyzu,valníkové nástavby, reklamní účely!Hliníkové zábradlí, jekly, trubky a záclonové kolejnice!

Na investici do nového kotle máte nejvyš - Mnoho domácností i dnes využívá pro vytápění vlastní kotelnu. Ne každý má možnost odebírat teplo přímo od elektrárny nebo využívat alternativní zdroje energie, například v podobě tepelného čerpadla.

KVK Technology s.r.o. - KVK Technology je kovoobráběcí firma zaměřující se na obrábění kovů, CNC obrábění, frézování, soustružení, svařování kovů, svařování plastů.

Elektrické předehřevy | Snadný start - Prodej elektrických předehřevů pro ohřev chladící kapaliny, oleje, hydrauliky, paliva a baterií. Vhodné topení do dieselagregátů, motorgenerátorů, elektrocentrál, požárních systémů i osobních aut. Pro

FeiCut - Ing. Martin Kaván - CNC laserové řezací stroje

Výroba gastronomického vybavení - Vyrábíme gastronomické vybavení a zboží z nerezové potravinářské oceli. Nerezové gastro vybavení pro restaurace, bary, školní kuchyně, cukrárny atd.

Výroba garážových vrat Brno - Garážová vrata i sekční garážová vrata jsou určena pro standardní garážové otvory nebo dvojgaráže. Námi vyráběná vrata jsou určena pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují

Viessmann- Vykurovanie domu - Kvalitné vykurovanie domu, chladiace a priemyselné systémy.

Příruby Kvintas s.r.o. - Kavlitní příruby a kovovýroba

Výroba a prodej gastro vybavení z nerezu - Jsme českou společností zaměřující se na výrobu vybavení do gastronomických provozů, zároveň nabízíme služby zpracování kovů.

Projektování mostů, tunelů, silnic - Skupina Valbek je přední projektovou kanceláří

Čaro dreva-Stavebníctvo - Starostlivosť o drevo a drevené výrobky.

Exterierstav-Stavebná firma - Stavebná firma s profesionálnym tímom.

Prodej oken eshop - Eshop - prodej plastových, dřevěných a hliníkových oken online

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162