Web-Recenze


Průmysl, zemědělství­, výroba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?Jaroslav Novotny - stolarstvi - Vyrabime veskere druhy oken, dveri. Kuchynske linky na miru. Samonosne schodiste, nabytek a interiery.

Obaly, stroje a příslušenství pro balení - Kompletní řešení pro výrobce hotových nejen dietních jídel. Obaly, stroje a příslušenství a také konzultace a poprodejní servis.

Montované garáže - Pohybujeme se v prostředí černém, prašném a naší každodenní prací je těžba uhlí ve zdejších ostravských uhelných dolech, kterých je v tomto kraji opravdu nespočetné množství.

Výroba okien, schodísk, zárubní. atď. - Naše stolárstvo sa zaoberá kompletnou výrobou dôležitých súčastí domov a bytov, ako sú balkóny, okná, dvere, zárubne a mnoho iného.

Výroba postelí na míru - Vyrábíme postele na míru z masivu, lamina, dýhy a voštiny, atypické postele i postele na zakázku. Kvalita, řemeslné zpracování, dlouhá životnost a řada dalších oceňovaných užitných vlastností.

Práce na doma a se smlouvou! - Hledáte ověřenou a kvalitní práci na doma? Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze? Pomůžeme vám!

Dřevoobráběcí stroje CARBE - Nové a použité repasované dřevoobráběcí, stolařské a truhlářské stroje se zárukou. Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů a technologií.

Rychlerostoucí rostliny: japonský topol - Důvodů proč pěstovat RRD je více a můžou souviset s ekologií, energetikou a tedy ekonomickými aspekty.

Elektrocentrály - elektřina kdekoliv - Jak správně vybrat elektrocentrálu, půjčení a prodej.

Tempofor na staveništích - Díky hospodářskému oživení roste i počet investic, které potřebují oploceníPrvní polovina roku 2011 přinesla lehký závan optimismu a oživila investice, které byly zmrazeny v období krize.

Spárovka od 2MAX - Přemýšlíte, jaký materiál použít na novou podlahu? Bezesporu praktickým a stále modernějším řešením je spárovková deska, resp. spárovka.

Hydraulické briketovací lisy - Výrobce briketovacích lisů a linek pro zpracovaní spalitelných i kovových odpadů. Praktické rady pro výběr vhodného briketovacího lisu.

Sekací kladiva a vysavače - sekací kladiva a vysavače

Betafence na EURO 2012 - Panelové oplocení na ARENA stadionu v Gdańsku bude garantovat nejvyšší úroveň zabezpečení pro diváky a fotbalové týmy.

Climatizer - Výroba tepelných, akustických a protipožárních izolací. Výroba průmyslových vláken. Dodávka prověřených systémů pro úspory ve stavebních konstrukcích - TZB, membrány pro ochranu izolací, fasádní obkla

APJ Praha s.r.o. - Pokud právě scháníte prodej či nákup kovoobráběcích či tvářecích strojů, neváhejte se obrátit na naši firmu APJ Praha s.r.o., která se na domácím trhu pohybuje již od roku 2004. Naší specialitou je, k

Kvalitní technické izolace - Široká nabídka izolačních materiálu proti ztrátám tepla a pronikání vlhkosti. Kvalitní matriály a provedení.

Anhydritová podlaha revoluční technolog - Mít zcela rovnou podlahu a moci si poté vybrat libovolnou podlahovou krytinu bez omezení je přáním snad každého, kdo staví/rekonstruuje.

Poplastované plechy - Společnost 3VH Plastics s.r.o. byla založena roku 2011 jakožto samostatný právní subjekt, který se vyčlenil ze společnosti 3V&H, s.r.o. z výrobního úseku „Speciální konstrukce“

Technické, tepelné izolace - Izolace je dnes téměř nutností, nejen na budovy, ale také rozvody vody a solárních systémů. Nepodceňujte únik tepla, můžete ušetřit tisíce korun za náklady za topení.

Bezpečné prosívačky PPS - Nabízíme prosívačky a uzavírací ventily. S jejich pomocí snížíte náklady a dosáhenete moderní bezpečné výroby.

Pracovní oděvy – komfort a bezpečí - Jedná se o oblečení z velmi kvalitního materiálu. Pracovní oděvy ochrání vaši pokožku před vlivem nebezpečných látek.

Zakázková výrobu strojů - Nabízíme výrobu strojů na CNC obrábění či strojů na výrobu forem. Nabízené výrobky jsou zárukou kvality a práce s nimi je velice jednoduchá

Plastové okná - Nejlevnější a kvalitní plastová okna na Slovensku

Etiketovací stroje od českého výrobce - Nabízíme kvalitní balící a etiketovací stroje z nerezové oceli. Navštivte náš prodej etiketovacích strojů a balících strojů a pořiďte si spolehlivé vybavení

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162