Web-Recenze


Průmysl, zemědělství­, výroba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?TAMA - vyšívací stroje, nitě, software - Dodáváme japonské průmyslové vyšívací stroje TAJIMA, nitě, software a služby firmám zabývající se problematikou vyšívání.

DITOM Construction s.r.o. - Vyrábíme, montované haly, paletové policové a konzolové regály, kovové palety a válcované profily.

Umělecké zámečnictví Novák&Novák - Produkce firmy Novak&Novak spadá do oblasti stavebního a uměleckého zámečnictví, vybavení interiérů, atypické výroby na zakázku.

K-LIGHTS s.r.o. - Česká firma se zaměřením na výrobu svítidel.

Truhlárské a stavební řezivo - Prodej truhlárského a stavebního reziva, hoblovaných prken, OSB desek, palubek a spojovacího materiálu pro vaše podlahy, obklady a stavbu.Obkladové palubky, podlahové palubky, prkna, latì. Pr

Zemní práce, hydraulická ruka, nákladní - Provádíme zemní a výkopové práce. Při vykládce a nakládce materiálů či palet nebo zboží se používá hydraulická ruka. Nákladní doprava - zejména přeprava sypkého materiálu sklápěcími vozidly.

Vestavěné skříně na míru http: //www. abc - Vyrábíme na zakázku vestavěné skříně na míru. Mezi naší nabídku patří také: Posuvné dělící stěny, Šatny na míru, Doplňky

Průmyslové vysavače, podlahové mycí stro - Enviss Products provádí odprášení strojů a provozů, filtrace vzduchu, odsávání zplodin, projekce vzduchotechniky. Prodává průmyslové vysavače, podlahové mycí stroje, odsávací zařízení.

Budík a budíky - Budík je zařízení, které slouží k probuzení člověka a zobrazování aktuálního času.

Plastová okna Dvořák za mírné ceny - Plastová okna, eurookna, zimní zahrady, přímo od výrobce za mírné ceny. Kompletní realizace st.výplní po celé ČR. Množstevní slevy až 52 %.Plastová okna pro bytové a panelové domy za speciální slevy.

Plechy, jekly, spojovací materiál - Da - Prodej spojovacích a hutních materiálů. Prodej a doprava: svařovacích potřeb, spojovacích materiálů, hutních materiál, kovových prefabrikátů dále chemické kotvy, pohony na brány, plechy a jekly.

Dřevěné a montované stavby pro bydlení. - V našem katalogu najdete dřevěné a montované domy, zahradní a rekreační domky a stavby ze dřeva. Dřevěné aplikace pro dětská hřiště a školky, průmyslové objekty využitelné jako výrobní haly nebo sport

Magnety a magnetické separátory - Firma Magnet Pro dodává magnety a magnetické separátory vysoké kvality za výborné ceny s možností výroby atypických tvarů a rozměrů i na zakázku.

SIACITY s.r.o. - Společnost SIACITY s.r.o. vyvíjí, vyrábí a dodává řady celohliníkových prvků pro městský a venkovní mobiliář, jako jsou lavičky, zastávka, kuřácký přístřešek, odpadkový koš, informační tabule...

Profily,profily hliníkové - Informační web profily.info, byste měli navštívit, pokud se nechcete při nákupu profilů zplést. Nakupujte různé profily nejlevněji v ČR. Navštivte naše největší online stavebniny v ČR a vyberte si z n

Moje palubky - Hledáte informace potřebné pro výběr, montáž a ošetření palubek? Jste na správném místě. Najdete cenné rady a doporučení, které vám ušetří čas i peníze.

Nástroje na ohraňovací lisy – TOOLSCZ - Ohraňovací lisy, nástroje. Prodej nástrojů na ohraňovací lisy. Nástroje na ohýbání plechu. Vysoká kvalita nástrojů, krátké dodací termíny, přijatelné ceny. Zastupujeme italské výrobce Euram a Rolleri

Revize elektro Revize hromosvodů - Rudolf Švorčík Elektromont Revize elektrických zařízení instalací, hromosvodů. Revize elektro strojů,nářadí a spotřebičů, Elektrorevize, školení vyhlášky 50.Působnost celá ČR.

GaVrat PVC - Výroba, prodej a montáž protiprůvanových clon, PVC clon, lamelových clon, předělení prostorů, svařovacích zástěn, svařovacích boxů.

elektroinstalace, revize elektro, satelity - Revizní práce, revize elektroinstalace, revize elektrospotřebičů, revize nářadí, revize elektro. Instalace a a revize přípojek pro rodinné domy, byty.

Novostavby na klíč - Moderní novostavby na klíč splňující požadavky na úsporné ekonomické bydlení. Výstavba typových rodinných domů, řadových rodinných domů a bungalovy.

Váhy PM - Kalibrační centrum - Váhy lze dodávat v kalibrované či cejchované formě. Nejvíce se dodávají váhy do laboratoří, lékáren, restaurací či skladů

Bezpečnostní kování HOLAR - Myslíte si, že máte dostatečně zabezpečený dům?

montáže - MONTÁŽE,mechanické montáže, montáže vzduchotechniky, montáže technické izolace,montáže ocelové konstrukce a montáže elektrorozvodů.

AZ-Zahrady Údržba a realizace zahrad - Navrhujeme a realizujeme úpravy soukromých zahrad, firemních prostor ,tak i veřejné zeleně.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33   Strana 34  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 26162