Web-Recenze


Průmysl, zemědělství, výroba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?Novinky společnosti Adama - irador Forte je fungicid registrován do hustosetých obilovin a do porostů řepky. Jde o unikátní kombinaci účinných látek tebuconazole a azoxistrobínu, kterou má v nabídce pouze společnost Adama Sloven

Slovnaft spouští sběr kuchyňského oleje - Použitý kuchyňský olej z domácností neměl na Slovensku dlouhá léta praktické využití. Obvykle směřoval z pánve rovnou ve výlevky.

Výroba, prodej, pronájem montovaných hal - Vyrábíme, prodáváme a pronajímáme montované haly, které jsou modulárním systémem určeným pro snadnou a rychlou montáž a ekonomicky výhodné řešení Vašich aktuálních požadavků. Velikosti i rozměry hal j

KVK Technology s.r.o. - KVK Technology je kovoobráběcí firma zaměřující se na obrábění kovů, CNC obrábění, frézování, soustružení, svařování kovů, svařování plastů.

Vazníková střecha - ideální řešení pro v - Plánujete stavbu rodinného domu? Řešíte jeho rekonstrukci a nevíte, jak si správně poradit se zastřešením? V současnosti máte na výběr mezi mnoha moderními možnostmi.

Na investici do nového kotle máte nejvyš - Mnoho domácností i dnes využívá pro vytápění vlastní kotelnu. Ne každý má možnost odebírat teplo přímo od elektrárny nebo využívat alternativní zdroje energie, například v podobě tepelného čerpadla.

Kvalitní gasto vybavení do restauračních - Zařizujete restauraci a hledáte do ní profesionální vybavení, které ušetří čas a zvýší zisky?

Vyrábíme hliníkové profily L,U,T,O, - Hliníkové L,U,T,O, konstrukční,markýzové profily pro okna,skříně, dveře, pro sprchové kouty,sítě proti hmyzu,valníkové nástavby, reklamní účely!Hliníkové zábradlí, jekly, trubky a záclonové kolejnice!

Betonové jímky na akci Temelín - Betonová jímka byla dodána na JE Temelín

Správný průběh stavby či rekonstrukce z - Máte před sebou výstavbu rodinného domu či podobného objektu? Potřebujete realizovat rozsáhlou rekonstrukci?

Využívanie slnečnej energie - Radikálny pád cien ropy na svetových trhoch za posledný rok, sprevádzaný poklesom cien ďalších energetických zdrojov na báze uhlíka, vyvolal falošné ilúzie, že týchto komodít je dostatok.

Proč se pustit do stavby vl sportoviště? - Ne marně se říká, sportem ku zdraví. Přísloví, které bylo platné už dřív a které v dnešní neklidné době plné sedavých zaměstnání nabírá čím dál více na pravdě. A platí navíc v každém věku.

Novostavby na klíč - Stavíme moderní rodinné domy a novostavby na klíč. Naše domy jsou zděné, nízkoenergetické a mají prakticky vyřešený obytný prostor.

THERMO|SOLAR ručí 12 rokov - Zariadenia na výrobu energií z obnoviteľných zdrojov (OZE) sú presne tým typom výrobkov, kde by mal zákazník veľmi zvažovať už pri výbere výrobku a dodávateľa.

AZ Ekotherm – typové zimní zahrady - Největší výrobce zimních zahrad v ČR – firma působí již od roku 1998. Nabízíme typové i atypické zimní zahrady, zastřešení bazénů, pergol a prosklených konstrukcí.

Truhlářství Vratislav Soukup - Zakázková výroba truhlářských výrobků. Výrobky z masivního dřeva a lamina, případně doplněné o kovové prvky a další alternativní materiály.

Zámečnictví Urban – výroba z nerez oceli - Výroba z nerez oceli. Zabýváme se strojní výrobou, zámečnictvím, frézováním, broušením na plocho, soustružením, obráběním, svařováním v ochranné atmosféře, ohýbáním a stříháním plechů.

Styrotrade - výrobce polystyrenu EPS - Styrotrade, a.s. je významným dodavatelem komponentů pro zateplovací systémy - ETICS. Hlavní činnost společnosti spočívá ve výrobě rozsáhlé škály výrobků z pěnového polystyrenu.

Prodej palivového dřeva - paliva Woodpic - Mile mě překvapila firma Woodpic s. r. o. – štípané palivové dřevo, na jejíž stránkách jsem našel přehledně vše o palivovém dřevu. Tedy ceny, kontakty a další informace. Objednat u nich palivové dřevo

Netradičným darčekom môžu byť aj okná - Rozmýšľali ste niekedy nad netradičným darčekom, ktorý prekvapí, poteší a bude úplne výnimočný? Možno sa vám to nezdá, ale takýmto krásnym darčekom môžu byť aj kvalitné drevené okná.

Pavel Novák – klempířství a pokrývačství - Nabízíme veškeré pokrývačské práce. Pokládka, oprava a výměna všech druhů střešních krytin. Rekonstrukce, realizace, opravy šikmých střech, včetně tesařských prací. Výroba a montáž klempířských prvků.

KOVORAKO – kovovýroba a prášková lakovna - Nabízíme výrobu vrat, mříží, ocelových konstrukcí a dalších výrobků dle specifikace zákazníka. V kooperaci zajišťujeme povrchovou úpravu žárovým a galvanickým zinkováním.

Kvalitné drevené okno sa dedí - Dramatický pokles úrokových mier na hypotékach a dostatok času na rozmýšľanie, umožňujú využiť zimné obdobie na rozhodnutia o dlhodobých investíciách. Sen o novom dome sa realizuje raz za život a sen

Energie2 znižuje ceny zemného plynu pre - Dodávateľ zemného plynu a elektrickej energie Energie2, a. s., Bratislava znižuje ceny zemného plynu pre svojich zákazníkov.

Jaká je výhoda hliníkového zábradlí - Jaká je výhoda hliníkového zábradlí firmy ALZABRADLI s.r.o., oproti pozinkované oceli?

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33  Chcete zde mít odkaz na Vaše stránky? Přidejte svou recenzi

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25898 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde