Web-Recenze


Průmysl, zemědělství, výroba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?Euro SITEX, s.r.o. - Náš sortiment tvoří produkty - pletivo, průmyslová síta, technické tkaniny, perforované materiály, laboratorní síta, dopravní pásy, sítě proti hmyzu, děrovaný plech, ocelové rošty.

Výtahy Petersik s.r.o. - Firma Výtahy Petersik s.r.o se již dvacet let zabývá projekcí, montáží a servisem výtahů všeho druhu, včetně stavby výtahových šachet.

Bezpečné letiště v Kamerunu - Douala je největší město v Kamerunu a důležitý námořní přístav v zálivu Gwinea (odkud jsou vyváženy kamerunské kávy a kakaa). Nedaleko se nachází vnitrozemské a mezinárodní letiště, které Betafence ob

Betafence otevírá pobočku a showroom na - V návaznosti na náš odkaz světové špičky v oblasti řešení obvodového oplocení Betafence nedávno otevřela na Středním východě regionální ústředí ve Freezone Dubajského letiště se špičkově vybaveným mod

Kvalitní vinylové podlahy Thermofix - Sháníte odolné a kvalitní vinylové podlahy? Toužíte po něčem, co vypadá pěkně a výdrží to?

Moderní CNC technologie - Pálení laserem - Společnost Houdek & Houdek s.r.o. disponuje čtyřmi lasery Trumpf, které zajistí dokonalé vypálení,vyřezání poptávaného tvaru do plechů různých parametrů. Navazující činnosti(svařování, ohraňování,

Elektrocentrály - elektřina kdekoliv - Jak správně vybrat elektrocentrálu, půjčení a prodej.

Rychlerostoucí rostliny: japonský topol - Důvodů proč pěstovat RRD je více a můžou souviset s ekologií, energetikou a tedy ekonomickými aspekty.

Centrální vysavače ELECTROLUX - Moderní technologie se také snaží o usnadnění práce koncových uživatelů, není se tedy čemu divit, že tento trend přicestoval i do oboru vysavačů.

Centrální vysavače Hajný - Centrální vysavače by měly patřit do každé moderní domácnosti, jelikož svým výkonem, prácí, nehlučností jsou nepostradatelným pomocníkem každého uživatele.

Dřevoobráběcí stroje CARBE - Nové a použité repasované dřevoobráběcí, stolařské a truhlářské stroje se zárukou. Prodej, výkup a servis dřevoobráběcích strojů, nástrojů a technologií.

Průmyslové kompresory Almig - Almig – přední výrobce systémů v oblasti stlačeného vzduchu. Nabízíme průmyslové kompresory, kompresorové stanice, šroubové kompresory, pístové kompresory a turbokompresory na vysoké technologické úro

Cihly mají budoucnost - Současné trendy ve stavebnictví kladou důraz zejména na tepelnou ochranu budov. Výrobci se předhánějí v nabídce nejrůznějších izolačních materiálů a technologií.

Truhlářství Milan Ondrášek - Nabízíme zakázkovou výrobu nábytku. Vyrábíme a zároveň montujeme zahradní a interiérový nábytek, kuchyňské linky, pergoly, altány, venkovní a interiérové dveře, schodiště, postele a vestavěné skříně.

Klempíři a pokrývači Českokrumlovsko a o - Klempíři a pokrývači - Český Krumlov, České Budějovice a okolí

Jak rychle zušlechtit přerostlou zahradu - křovinořez, řetězová pila, křovinořezy, řetězové pily, řetězová pila benzinová,

Práce na doma a se smlouvou! - Hledáte ověřenou a kvalitní práci na doma? Požadujete zajištění smlouvou, seberealizaci a odpovídající peníze? Pomůžeme vám!

Sekundové lepidlo Cyberbond - sekundová lepidla pro všechny účely

IV-TT CNC s.r.o. - V-TT CNC s.r.o., je ryze česká, mladá, avšak dynamicky se rozvíjející výrobně obchodní společnost, zameřená převážně na velkosériové, málosériové ale i kusové, jak CNC obrábění, tak i kovoobrábění kla

Ozubené remene - Stránky venované ozubeným remeňom,drážkovým remeňom a všetkým typom remeňových prevodov

Ozubené remene - Distribúcia: ozubené remene, drážkové remene, synchrónne remene. Lisovanie hydraulických hadíc, guferá, ložiská.

RekonstrukcePraha s.r.o. - Jak muzete videt i na teto letme fotodokumentaci, vsechny rekonstrukce paneloveho bytu jsou provedeny od A az do Z. V praxi to znamena, ze po sdeleni Vasich pozadavku a nazoru Vam vystavime najlepsi r

SPIKER - srubový nábytek - Vyrábíme originální srubový nábytek z masivního dřeva, vhodný pro váš srub, dům, zahradu nebo jako stylový nábytek do restaurace.

Gabiony na Expo v Šanghaji - Návštěvníci Světové výstavy v Číně měli možnost odpočívat na gabionech Betafence.Expo v Šanghaji, které trvalo od 1. května do 31. října 2010, navštívilo více než 70 milionů lidí.

Automatizace provozu cihelny v Hevlíně - Výrobna cihel společnosti Heluz v moravském Hevlíně patří k nejmodernějším v Evropě. V roce 2009 zde byl otevřen zcela nový výrobní provoz na výrobu přesných broušených cihelných bloků.

Strana 1   Strana 2   Strana 3   Strana 4   Strana 5   Strana 6   Strana 7   Strana 8   Strana 9   Strana 10   Strana 11   Strana 12   Strana 13   Strana 14   Strana 15   Strana 16   Strana 17   Strana 18   Strana 19   Strana 20   Strana 21   Strana 22   Strana 23   Strana 24   Strana 25   Strana 26   Strana 27   Strana 28   Strana 29   Strana 30   Strana 31   Strana 32   Strana 33  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25986