Web-Recenze


Průmysl, zemědělství, výroba

A B C D E F G H I J K L M N O P  Q R S T U V W  X  Y Z ?Klima consulting - Snižujeme hluk v průmyslu, v obytné zástavbě, v dopravě apod.

kooperativa - zárubně, stožáry, sklo - výroba ocelových zárubní dle Čsn, din, atypické zárubně, nerezové zárubně v průmyslovém provedení. výroba ocelových stožárů veřejného osvětlení, stožáry železniční, trakční, vlajkové, výložníky, svíti

KAAG -windows, okná, Fenster - joinery, carpentry, wood window, door, drevovýroba, stolárstvo, drevené okno, okná, eurookná, dvere, interiér, Tischlerei, Holz Fenster, Tür, Türe

kavyl s.r.o. - Společnost Kavyl spol. s.r.o. se zaměřuje na oblast zpracování dřeva, vodohospodářské stavby a komplexní údržbu zeleně.

Kressida s.r.o. - izolace vlhkého zdiva - Izolace vlhkého zdiva pomocí nerez desek, podřez zdiva pilou, řezání diamantovým lanem. Elektrofyzikální metoda vysoušení zdiva DRYMAT Systém, injektáže.

KOKOŘ s.r.o. - Česká společnost působící v oblasti projektování, výroby a montáže ocelových konstrukcí.

Kovošrot-Zeman - Likvidace kovových odpadů.

Korekt–N spol. s.r.o. Smiřice - nábytek - Vyrábíme nábytek na zakázku - kancelářský, lékárenský a kuchyňský nábytek pro atypické interiéry, hotely a penziony, lékárny. Dodáváme nábytek pro market OBI, materiál LTD s hranou ABS. Stavíme sruby

K-LIGHTS s.r.o. - Česká firma se zaměřením na výrobu svítidel.

Kovovýroba Koudelka - Výroba strojních dílů technologií frézování, soustružení a broušení. Nabízíme kompletní zajištění kovovýroby.

kovovýroba - Obrábíme barevné kovy, nerez, plasty, ocel, hliník, dural a ostatní materiály.

Kryfol atypické přístřešky - Výroba a montáž zastřešení bazénů a atypických krytů opravy světlíků a svislých stěn, prosvětlování hal, stadionů a tělocvičen, zastřešování balkonů, lodžií, zimních zahrad.

Kovovýroba Školník s.r.o. - Nabízíme komplexní služby, nejen samotnou kovovýrobu , ale i montáž u zákazníka, včetně truhlářských a zednických prací

KZK -Výroba samolepících etiket - KZK se zabývá výrobou samolepicích etiket, čárových kodu, etiketovacích strojů, etiketovacích kleští, pokladních kotoučů a papírových trubic.. Výroba z kvalitních materiálů FASSON firmy Avery Dennison.

Kamenictví Lukeš - Výroba pomníků, obnova písma a přípisy. Zhotovení a osazení kuchyňských desek, obklady kamenem. Výroba umělého kamene a teracových podlah. Renovace drobných památek.

Kotevní technika WH-KOTE - Vlastní výroba a prodej kotevní techniky. Nabídka ocelových i chemických kotev, hmoždinek, vrtáků, elektrického nářadí, špičkových diamantových kotoučů a další. Celá ČR.

Kotevní technika WH-KOTE - Vlastní výroba a prodej kotevní techniky. Nabídka ocelových i chemických kotev, hmoždinek, vrtáků, elektrického nářadí, špičkových diamantových kotoučů a další. Celá ČR. Doprava ZDARMA.

Kontejnery - Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné kontejnery, sanitární kontejnery, skladové kontejnery i mnohé speciální kontejnery.

Kontejnery - Vyrábíme a prodáváme kontejnery. Kontejnery také nabízíme k pronájmu. Najdete u nás obytné kontejnery, sanitární kontejnery, skladové kontejnery i mnohé speciální kontejnery.

Kamenictví NOMEX GROUP s. r. o - Přírodní kámen pro byt, dům, zahradu, kuchyně, koupelny, náhrobky, pomníky, krby, schody, kamenná dlažba, dlažební kostky, žula, mramor, pískovec. Mytí párou, chemické, strojové, opravy tmelením(schody, dlažby, fasády, o

Kartony na stěhování - Snad každý z nás již potřeboval někdy něco přestěhovat. Pro snadné a praktické stěhování věcí jsou určitě kartonové krabice tím nejlepším řešením. Nejen, že s kartony můžeme stěhovat naše věci, ale mů

Komíny HELUZ – kvalita a jednoduchost - Společnost HELUZ, největší český výrobce cihlářského zboží, nabízí svým zákazníkům také komínové systémy pro všechny typy staveb i spotřebičů.

Kované ploty - Návrh, výroba a montáž - Kované ploty, samonosné brány, posuvné brány

Komíny HELUZ - Komínové systémy HELUZ jsou díky unikátním cihelným komínovým tvarovkám vhodné nejen pro cihlové domy, ale i pro stavby z jiných materiálů a rekonstrukce staveb.

KV Final s. r. o. - zakázková kovovýroba - KV Final je společnost působící v oblasti specializované zakázkové kovovýroby a strojírenství. Hlavními činnostmi podniku jsou CNC obrábění, integrované svařování, spojování plechů, závitování, také ú

Strana 1   Strana 2   Strana 3  

MENU Úvod Přidání Editace Pravidla Top recenze - nejnovější - nejlepší - oblíbené Otázky Podpora O projektu Kontakt Admin
Řazení: Kvalita Stáří Abeceda
Autoři
Nechte si zhodnotit Váš web našimi autory - napíšeme recenzi Vašeho webu za Vás!

Přispějte i vy - staňte se autorem recenzí!
Odkazy:Partneři
 


Celkem recenzí: 25986