Výroba gastronomického vybavení

Firma PROKAF, spol. s r.o. je od roku 1993 předním českým výrobcem a dodavatelem nerezového gastro nábytku pro restaurace, školní kuchyně a jídelny, kavárny, bary, pekárny, cukrárny, řeznictví a veškeré potravinářské gastro provozy.
Přes výrobu jednodušších, pasivních prvků, jako jsou pracovní stoly, mycí stoly, regály,skříně, jsme přešli vybudování vlastního konstrukčního oddělení k výrobě složitějších atypických výrobků.
V současné době je naší prioritou výroba atypických výrobků a výdejních linek, které obsahují naši vlastní ucelenou řadu jak pasivních, tak aktivních prvků (vyhřívaná a chladicí technologie).
Při výrobě se snažíme především o efektivní, pružné, kvalitní a rychlé řešení zadané zakázky. V neposlední řadě myslíme také na minimalizaci nákladů dodržováním přesných výrobních postupů našimi kvalifikovanými zaměstnanci s použitím moderního výrobního zařízení.
Jediným používaným materiálem při gastro výrobě: nerezový pracovní stůl, nerezový mycí stůl, nerezová výlevka, nerezový výčepní stůl, nerezové transportní zařízení, nerezový regál, nerezová skříň, nerezová nástěnná police, nerezová digestoř, nerezový výdejní stůl, nerezová pracovní deska, nerezový vozík, nerezový dvoudřez, nerezová vana je nerez ocel 17.241, tzv. potravinářská ocel, která nám umožňuje uspokojovat i nejnáročnější zákazníky.
Výroba gastronomického vybavení Adresa : http://www.nerezgastro.eu
Kategorie: Průmysl, zemědělství, výroba
Klíčová slova: gastronomické vybavení, vybavení z nerez oceli, potravinářská nerez ocel, nerezo
Uloženo: 29.06.2016
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Zajímavé odkazy: zahradnictví,

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde