Jak zajistit bezpečnost svých prostor

Ať už stavíte rodinný domek, zařizujete si firemní prostory nebo pouze plánujete drobnou rekonstrukci, určitě pečlivě zvažte výběr vchodových dveří. Dnes totiž můžete pořídit i bezpečnostní dveře, které se postarají o vysokou ochranu před všemi nezvanými hosty. Vchodové dveře se vyrábějí z celé řady materiálů a v mnoha rozměrech.

Provedení vchodových dveříVchodové dveře do vaší domácnosti mohou být vyrobeny z kovu i ze dřeva, v plném případně částečně proskleném provedení. Bezpečnost těchto dveří výrazně zvyšuje použití kvalitních bezpečnostních zámků, zámkových vložek a dalších prvků ochrany. Takové vchodové bezpečnostní dveře jsou spolehlivé. O vybavení své domácnosti či firmy se pak nemusíte strachovat ani v době dlouhé dovolené.

Specifika bezpečnostních dveříBezpečnostní dveře samozřejmě pořídíte v několika typech provedení. Na jejich dodávky včetně montáže se specializuje společnost Montkov.cz, v jejímž sortimentu můžete vybírat ze dveří bezpečnostní třídy 1 až 4. Nabízí dveře značek Bedex a Sherlock, které obsahují několik aktivních čepů pro spolehlivé zamykání. Velké oblibě se těší hladký i přírodní dřevěný design. Samozřejmostí je také kvalitní bezpečnostní zámek.

Kdy využívat bezpečnostní mřížeKromě bezpečnostních dveří můžete své prostory vybavit i bezpečnostními mřížemi. Tyto bezpečnostní mříže se používají v kombinaci s dveřmi, okny a můžete se s nimi setkat i v různých průchodech a pasážích. Můžete si vybrat mezi nůžkovými a pevnými mřížemi. Rozdíl mezi těmito dvěma typy bezpečnostních mříží se skrývá zejména v tom, kolik prostoru zabírají. S pevným ukotvením se hůře manipuluje, mříž se instaluje před průchozí otvor (u nůžkových mříží máte možnost umístění i do otvoru).

Využívání bezpečnostních mříží a dveří vás zbaví nepříjemného stresu a zbytečných obav z vniknutí nebo krádeže.

Jak zajistit bezpečnost svých prostor Adresa : http://www.montkov.cz/
Kategorie: Průmysl, zemědělství, výroba
Klíčová slova: vchodové dveře, vchodové bezpečnostní dveře, bezpečnostní mříže
Uloženo: 09.04.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Zajímavé odkazy: zahradnictví,

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde