Bezpečnostní dveře společnosti Montkov

Jak zajistit bezpečnost svých prostorAť už stavíte rodinný domek, zařizujete si firemní prostory nebo pouze plánujete drobnou rekonstrukci, určitě pečlivě zvažte výběr vchodových dveří. Dnes totiž můžete pořídit i bezpečnostní dveře, které se postarají o vysokou ochranu před všemi nezvanými hosty. Vchodové dveře se vyrábějí z celé řady materiálů a v mnoha rozměrech.

Provedení vchodových dveříVchodové dveře do vaší domácnosti mohou být vyrobeny z kovu i ze dřeva, v plném případně částečně proskleném provedení. Bezpečnost těchto dveří výrazně zvyšuje použití kvalitních bezpečnostních zámků, zámkových vložek a dalších prvků ochrany. Takové vchodové bezpečnostní dveře jsou spolehlivé. O vybavení své domácnosti či firmy se pak nemusíte strachovat ani v době dlouhé dovolené.

Specifika bezpečnostních dveříBezpečnostní dveře samozřejmě pořídíte v několika typech provedení. Na jejich dodávky včetně montáže se specializuje společnost Montkov.cz, v jejímž sortimentu můžete vybírat ze dveří bezpečnostní třídy 1 až 4. Nabízí dveře značek Bedex a Sherlock, které obsahují několik aktivních čepů pro spolehlivé zamykání. Velké oblibě se těší hladký i přírodní dřevěný design. Samozřejmostí je také kvalitní bezpečnostní zámek.

Kdy využívat bezpečnostní mřížeKromě bezpečnostních dveří můžete své prostory vybavit i bezpečnostními mřížemi. Tyto bezpečnostní mříže se používají v kombinaci s dveřmi, okny a můžete se s nimi setkat i v různých průchodech a pasážích. Můžete si vybrat mezi nůžkovými a pevnými mřížemi. Rozdíl mezi těmito dvěma typy bezpečnostních mříží se skrývá zejména v tom, kolik prostoru zabírají. S pevným ukotvením se hůře manipuluje, mříž se instaluje před průchozí otvor (u nůžkových mříží máte možnost umístění i do otvoru).

Využívání bezpečnostních mříží a dveří vás zbaví nepříjemného stresu a zbytečných obav z vniknutí nebo krádeže.
Bezpečnostní dveře společnosti Montkov Adresa : http://www.montkov.cz
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: vchodové dveře, vchodové bezpečnostní dveře, bezpečnostní mříže
Uloženo: 27.03.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde