Jaké venkovní lavičky se líbí vám?

Pátráte po někom přes navrhování a realizace městských a zahradních mobiliářů? Obraťte se na profesionály ze společnosti Rex s.r.o. Snažíme se vyjít maximálně vstříc vašim přáním a požadavkům. Kvalitně odvedená práce a včas hotové produkty jsou naší doménou. Svěřte se do našich rukou, zaručeně budete nadšeni!
Venkovní lavičky si zamilujete!
Je léto, krásné počasí a vy byste si rádi sedli s vaší oblíbenou knížkou někam ven? Hledáte to správné místo k usezení, ale nemůžete ho nalézt? Vyberte si venkovní lavičky od nás. Zde budete moci relaxovat, co hrdlo ráčí. Venkovní lavičky vyrábíme z modřínového, smrkového a dubové dřeva. Venkovní lavičky jsou pevně ukotveny v zemi, tudíž žádná krádež nehrozí. Nechte si vyrobit lavičku přesně podle vašich představ.
A co stojany na kola?
Jezdíte rádi na kole? To se neobejdete bez stojanu na kola. My vám vyrábíme originální stojany na kola, kde bez problémů zakmnete svoje kolo. Dopřejte si netradiční stojany na kola od nás. Vytváříme je z odolné a pevné litiny. Opět jsou zabudovány do země, takže je nikdo nemůže ukrást. Buďte jedineční, s naším originálním mobiliářem se vám to povede!
Jaké venkovní lavičky se líbí vám? Adresa : http://www.rexsro.cz/zahradni-lavicky
Kategorie: Průmysl, zemědělství, výroba
Klíčová slova: Venkovní lavičky, Stojany na kola
Uloženo: 13.09.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Zajímavé odkazy: zahradnictví,

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde