Konzolové jeřáby od KRANTECHNIK

Sháníte zdvihací techniku a jeřáby? Potom jste na správné adrese. Využijte nabídky společnosti KRANTECHNIK. Připravili jsme pro vás portálové jeřáby, vhodné pro vnitřní i venkovní prostory. Kromě jeřábů se můžete spolehnout na náš záruční i pozáruční servis. Stejně tak jako na bezplatné poradenství. Využijte jeřábové systémy od naší společnosti a nebudete litovat.
Využijte naší nabídky na portálové jeřáby. Připravili jsme pro vás malé portálové jeřáby, které mají nosnost 125 až 6 300kg. Jejich rozpětí je 7 m. Pohyb zajišťují brzděná kola BLICKLE. Pořídíte u nás však i kolejové portálové jeřáby, které hravě zvládnou převézt až 50 tun a jejich rozpětí je 40m. V sortimentu máme i variantu portálových jeřábů vhodnou pro práci v terénu.
Do dílen se výborně hodí konzolové jeřáby s uchycením na zdi. Konzolové jeřáby jsou otočné v rozsahu 180°, nosnost se pohybuje v rozmezí 125 kg až 5 t. Konzolové jeřáby vyrábíme přesně na míru vašim potřebám a požadavkům. Využijte naší nabídky a pořiďte si vysoce kvalitní jeřáby, které vám usnadní práci. Obraťte se na KRANTECHNIK.

Konzolové jeřáby od KRANTECHNIK Adresa : http://www.krantechnik.cz/konzolove-jeraby
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: portalove jeraby, konzolove jeraby, jeraby, zdvihaci technika
Uloženo: 29.06.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde