Zenit, spol. s r. o. Čáslav

České ekologické čisticí prostředky, mycí prostředky na nádobí - vysoká kvalita, nízká cena


Společnost Zenit s.r.o. v Čáslavi je dlouholetou českou firmou zabývající se výrobou čisticích prostředků pro domácnost, úklidové firmy a průmysl od roku roku 1993. Svůj majoritní tržní podíl zaujímá ve výrobě mycích past na ruce se značkou Solvina, dále pak se značkami výrobků Real, Solvina, Laguna, Lena, Hit a další.
Společnost Zenit již řadu let produkuje řady čisticích prostředků, které usnadňují život ne jedné hospodyňce a zároveň šetří naše životní prostředí. Již v roce 1995 byl na trh uveden první ekologicky šetrný mycí prostředek. Jednalo se o koncentrovaný mycí prostředek na mytí nádobí Lenu natur. Následovaly další modernizované receptury. V říjnu roku 2003, v rámci výročního zasedání Světové sítě označování ekologicky šetrných výrobků (GEN – Global Ecolabelling Network) v Praze, získala firma Zenit další dva certifikáty s českou ekoznačkou „Ekologicky šetrný výrobek“ pro celou řadu svých výrobků na mytí nádobí a čističe toalet.
Lena natur obhájila svou jedinečnost znovu v roce 2005, kdy zvítězila v tvrdé konkurenci renomovaných zahraničních značek čisticích prostředků pro domácnost. Zkušební ústav lehkého průmyslu testoval 16 českých i zahraničních přípravků v ceně od 10,- do 80,- Kč. Lena natur splňovala a nadále splňuje všechna kritéria, která zaručují zákazníkovi kvalitní, cenově přijatelný mycí prostředek na nádobí a právem dostala označení vítěz testu MF Dnes.
Ekologické čisticí prostředky na toalety jsou dnes velmi vyhledávaným druhem čisticích prostředků v domech s vlastním čisticím zařízením vody.
Potvrdilo se známé přísloví,že není všechno zlato, co se třpytí. Dát přednost české značce nemusí být jenom projevem patriotismu. Vysoká kvalita, spolehlivý účinek, moderní design, rozumná cena a garance ekologického čisticího prostředku jsou benefity značky Lena a Real, které mají u našich zákazníků dlouholetou tradici.


Kde společnost ZENIT sídlí a jak nás můžete kontaktovat?
Kontakt na společnost ZENIT je:
ZENIT, spol. s.r.o., Pražská 162, 286 01 Čáslav.
tel.: 327 304 380, 327 304 890, fax: 327 304 556, 327 313 688
e-mail: info@zenit-caslav.cz
www.cistotadomova.cz, www.zenit-caslav.cz

Zenit, spol. s r. o. Čáslav Adresa : http://www.cistotadomova.cz/
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: čistící prostředky, průmyslová chemie, solvina, Real, mycí prostředky
Uloženo: 11.05.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde