CENTROPOL ENERGY a jejich zkušenosti

CENTROPOL ENERGY a jejich zkušenosti

CENTROPOL ENERGY , a.s. - Vám uvádí konkrétní příklady úspor!

CENTROPOL ENERGY - příklad první:

Od společnosti CENTROPOL ENERGY , a.s. je úspora v dodávce elektřiny opravdu významná. Místní úřad na území Prahy se spotřebou 140 MWh v sazbě C35d opravdu ušetří na dodávce elektřiny od CENTROPOL ENERGY.

,, U firmy PRE zaplatí za silovou elektřinu 229.028,- Kč, u společnosti CENTROPOL ENERGY , a.s. by to při totožné spotřebě elektřiny bylo pouze 207.088,- Kč. CENTROPOL ENERGY Vám představuje úsporu necelých 22.000,- Kč, z toho přibližně vyplývá 9,5% ve prospěch společnosti CENTROPOL ENERGY , a.s. , ´´ uvedl Lukáš Pokrupa obchodní ředitel CENTROPOL ENERGY.

CENTROPOL ENERGY příklad druhý:

CENTROPOL ENERGY uvádí menšího živnostníka na území ČEZ…

Živnostník vlastní akumulační vytápění a elektrické ohřívání vody. Živnostník podniká v rodinném domě s dílnou se spotřebou 9 MWh v hodně vysokém tarifu a 33 MWh v nižším tarifu. ´´Oproti firmě CENTROPOL ENERGY zaplatí živnostník za spotřebovanou elektřinu firmě ČEZ 61.638,- Kč bez DPH. U společnosti CENTROPOL ENERGY , a.s. při shodné spotřebě zaplatí živnostník pouhých 58.512,- Kč bez DPH. Kdyby byl tento živnostník zákazníkem u firmy CENTROPOL ENERGY , tak jeho úspora je více jak 3.100,- Kč a ušetří více jak 5%, ´´ uvedl člen představenstva a obchodní ředitel společnosti CENTROPOL ENERGY , a.s Lukáš Pokrupa.

Dále pan Lukáš Pokrupa uvedl, ´´ domácnost, která topí průměrně a využívala by služeb a produktů firmy CENTROPOL ENERGY , a.s. , tak dosáhne úspory více jak 1.000,- Kč.

Pro více informací najděte pobočku firmy CENTROPOL ENERGY a.s. a dozvíte se, jaké úspory čekají i Vás – www.centropol-energy-czech.cz
CENTROPOL ENERGY a jejich zkušenosti Adresa : http://www.centropol-energy-czech.cz
Kategorie: Průmysl, zemědělství, výroba
Klíčová slova: CENTROPOL ENERGY, CENTROPOLENERGY, CENTROPOL
Uloženo: 09.04.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.3
Hodnocení webu: 2

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde