Nakládání cisterny nikdy nebylo snažší

Potřebujete dostat sypký a prašný materiál do cisterny? Je to například krmivo, cukr, maltová směs, prášková barva nebo kamenivo? Pak neváhejte a pořiďte si kvalitní plnící hubici . Neměli byste zapomínat ani na bezpečnostní uzavírací klapky . Díky nim bezpečně naložíte i vyložíte materiál a ochráníte i váš zásobník.
V našem sortimentu naleznete jak teleskopické plnící hubice, tak i bezpečnostní uzavírací klapky. To vše vám prodává společnost VIVAN. Vyberte si hubici, která je pro volnou i kombinovanou nakládku. V naší nabídce naleznete i hubice s rozmetadlem či hubice pro nakládku cisteren. Jak již bylo řečeno, nabízíme i uzavírací klapky a to značky MOLLET. Díky nim budete mít materiál pod kontrolou. Kontrolují přetlak v zásobníku a tím zamezují tomu, aby se poškodil.
Naše ekologické součásti jsou vhodné do prašných provozů. Zamezí ztrátám z prášení do okolí a tím ovlivňujete i jejich hospodárnost. Obraťte se na společnost VIVAN. Reference jednotlivých zařízení vám zašleme na požádání.

Nakládání cisterny nikdy nebylo snažší Adresa : http://www.vivan.cz/teleskopicke-plnici-hubice
Kategorie: Průmysl, zemědělství­, výroba
Klíčová slova: plnící hubice, uzavírací klapky
Uloženo: 21.12.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde